Odrastające w szybkim tempie, kłujące włoski to zmora każdej dziewczyny i kobiety. Podrażnienia, krostki i przede wszystkim długie godziny zmarnowane na skrupulatnym goleniu kolejnych partii ciała – która z nas nie chciałaby się szybko i bezboleśnie pozbyć tego problemu? Teraz wystarczy 10 zł w kieszeni i kwadrans, by osobiście przekonać się, jak zbawienna może być metoda fotodepilacji światłem IPL.

REKLAMA

Depilacja światłem bywa mylnie kojarzona z bolesną i znacznie kosztowniejszą depilacją laserem.

– Ta metoda depilacji jest przede wszystkim komfortowa i bezbolesna. Te zabiegi nawet na bardzo wrażliwych partiach ciała są bezbolesne, jedyne, co odczuwają klienci to ciepło, nigdy nie jest to ból nie do wytrzymania, jak to często bywa przy innych metodach trwałej depilacji – mówi Magdalena Przybyła, DepilConcept

Zużywane hurtowo jednorazowe maszynki są nie tylko nieprzyjazne dla środowiska, ale też każda z nas wie, ile czasu zajmuje zadbanie o każdą partię ciała tym kilkucentymetrowym ostrzem. Jeśli marzy Ci się więc spokój od depilacyjnej rutyny, skorzystaj z promocji i na własnej skórze sprawdź, ile czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić.

– Te zabiegi są też bardzo szybkie, mamy panie, które w trakcie przerwy na lunch przychodzą do nas na krótki zabieg, dlatego, że ta metoda nie pozostawia śladów, a przy niewielkich partiach typu pachy czy bikini to jest kwestia 10, 15 minut. Zabiegi są więc szybkie, a przy okazji kondycjonują skórę – mówi specjalistka.

fot. Depil Concept

Salon DepilConcept ma swoją siedzibę przy ul. Olszewskiego 2a, w pasażu handlowym obok sklepu Lewiatan. Wejście można znaleźć z boku budynku, od strony parkingu.

Specjaliści zaproponują Ci jedną z wielu metod, tę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. W ofercie znajdziemy nie tylko depilację urządzeniem IPL, woskiem, albo dedykowaną jasnowłosym kobietom technologię epilfree. Zadbana skóra to nie tylko ta pozbawiona włosów, ale także utrzymana w dobrej kondycji. W salonie wykonasz więc zabiegi fotoodmładzające, redukcję naczynek i przebarwień, a nawet pozbędziesz się problemu z trądzikiem. Pełną ofertę DepilConcept znajdziesz TUTAJ.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki