Od lewej stoją: Krystyna Jamróz, Krystyna Stasik, Krystyna Soboczyńska, Krystyna Janicka, Krystyna Tukaj, siedzą od lewej: Krystyna Dziurdzikowska i Krystyna Sokół

Krystyny świętują swoje urodziny 13 marca. Jaworznickie Krystyny postanowiły poświętować dzień później. Spotkały się więc 14 marca w Pizzerii „2-ka”. Przybyło liczne grono Krystyn, ich przyjaciółki, dobre znajome i niczym rodzynek w cieście zaprzyjaźniony pan Stefan. Spotkaniu nadano tytuł „Najpiękniejsze Krystyny są w Jaworznie”.

REKLAMA

Organizatorem tego miłego spotkania była Krystyna Sokół. Panie Krystyny zaproszono oryginalnie w białych kapeluszach. Dlaczego tak – pytamy organizatorkę. W krajowych zjazdach Krystyn – odpowiada – Krystyny raczej pojawiały się w białych kapeluszach, a ponieważ zaproszono na nasze spotkanie przyjaciół i znajomych dla odróżnienia solenizantek zaprosiłyśmy je w białych kapeluszach.

Spotkanie rozpoczęła laudacja pań Krystyn, z której wynikało, że są one fajne, szlachetne, otwarte, opiekuńcze, towarzyskie, aktywne, mają wielkie inspiracje i długo by jeszcze komplementy wymieniać. Patronkami Krystyn są cztery błogosławione, Krystyny z Persji, Kapadocji, Bolseny i Tyru.

Z dalszej części prezentacji wynikało, że pochodzą z Marsa, ich szczęśliwy kolory to biel i różowy, szczęśliwa liczba to siedem, powinny zawsze mieć przy sobie opal. Nie wiedzieć czemu szczęśliwym dla nich zwierzęciem jest ropucha.

Gdyby, jak podsumowano prezentację, Krystyny były w rządzie to byłoby zawsze wygodnie, choć ponoć „Krysia ludzi wkurza nie od dzisiaj”. Niby dlaczego nie wiadomo. Na to miłe spotkanie odszukano też taką rymowankę: krzyżyk na szyi nosi Krystyna , zdjąć go przed grzechem nie zapomina.

Wszyscy przybyli goście życzyli solenizantkom zdrowia, radości, miłości, weny twórczej i bycia sobą. Pan Stefan dodał do życzeń, by były zawsze sexy.

Za sprawą Krystyny Dziurdzikowskiej wybrano przedstawicielki z Jaworzna na Ogólnopolski Zjazd Krystyn. Będą to Krystyna Janicka, Krystyna Tukaj i Krystyna Sokół.

Na spotkaniu założono jaworznicką Złotą Księgę Krystyn i Gości, do której wpisali się wszyscy uczestnicy tego miłego pierwszego spotkania Krystyn.

Dołączamy się do życzeń dla pan Kryś od organizatorów: Niech Wam słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ