REKLAMA

Karty przedpłacone dla osób prywatnych cieszą się obecnie sporą popularnością. Powody takiej sytuacji są rozmaite, jednak warto nieco zgłębić temat i dowiedzieć się, czy w naszym przypadku również taki wynalazek mógłby być ciekawym i przydatnym rozwiązaniem. Jedną z tego typu rynkowych propozycji jest karta Revolut. Co warto o niej wiedzieć i jakie niesie ona ze sobą korzyści?

  1. Wielowalutowa karta Revolut
  2. Karta Revolut – wersja wirtualna lub fizyczna
  3. Karta Revolut – wygodne zasilanie
  4. Karta Revolut – wiele dostępnych wariantów

Wielowalutowa karta Revolut

Dużym plusem karty Revolut jest to, że jest ona powiązana z zakładanym przy rejestracji kontem i obsługuje wiele walut, co w dzisiejszym świecie może być bardzo przydatną funkcjonalnością. Wiele osób spędza dużo czasu w rozjazdach, również za granicą, co wiąże się z dokonywaniem płatności w innych krajach, gdzie obowiązują zazwyczaj odmienne środki płatnicze, niż w Polsce. Dzięki takiej karcie możemy zatem w wygodny i nieskomplikowany sposób dokonywać wymiany posiadanych pieniędzy w prostym i zautomatyzowanym procesie. Nieraz okazuje się to przydatne nie tylko za granicą, ale również w przypadku zakupów internetowych, gdy zamawiamy coś ze sklepów, które nie obsługują polskich złotych.

Karta Revolut – wersja wirtualna lub fizyczna

Karta Revolut dostępna jest w wersji fizycznej oraz wirtualnej. Niektórzy mogą nie wiedzieć, na czym polega ta różnica, dlatego warto uzupełnić braki informacyjne. W skrócie, karta fizyczna jest odmianą tradycyjną, plastikową, którą możemy trzymać w portfelu i nosić ze sobą tam, gdzie jej potrzebujemy. Karta wirtualna natomiast dostępna jest tylko w sieci. Co do zasady dedykowana jest ona transakcjom wykonywanym w całości przez Internet.

Karta Revolut – wygodne zasilanie

Zasilanie kart przedpłaconych, w tym również karty Revolut, odbywa się zazwyczaj w prosty i sprawny sposób. Wystarczy podpiąć kartę debetową lub kredytową pod posiadane konto, a transferowanie środków przebiega szybko oraz łatwo. Taka metoda doładowania jest wygodna oraz nie wymaga zbytnio skomplikowanych operacji.

Karta Revolut – wiele dostępnych wariantów

Jeśli chcemy założyć kartę Revolut, mamy do dyspozycji rozmaite warianty, jeśli chodzi o nasze konto. Podstawowa wersja karty dostępna jest dla osób prywatnych bezpłatnie w opcji, w której korzystamy ze specjalnego linku promocyjnego. Niemniej jednak warto przyjrzeć się także płatnym planom kont, gdyż są one wyposażone w dodatkowe funkcjonalności. Należy do nich chociażby przeznaczona dla firm wersja konta.

undefined

- REKLAMA - Zewnętrzne linki