REKLAMA

Rynek usług księgowych z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjny, zarówno dla przedsiębiorców, jak i biur rachunkowych. Rośnie, bowiem grupa potencjalnych klientów (przybywa podmiotów gospodarczych, przedsiębiorstwa się dzielą lub łączą, tworzą konsorcja), a to powoduje, że zapotrzebowanie na usługi związane z rachunkowością również rośnie. Do tego coraz więcej firm decyduje się na zlecanie usług związanych z rachunkowością podmiotom zewnętrznym, co w praktyce jest tańsze i wydajniejsze niż tworzenie działów księgowości i zatrudnienia ludzi.

Dobre biuro rachunkowe – na co zwracają uwagę przedsiębiorcy?

Przedsiębiorcy, chcąc znacznie zaoszczędzić, starannie analizują oferty biur rachunkowych i przy okazji zwracają uwagę na wiele aspektów świadczonej przez nich usługi. Jeszcze parę lat temu głównym kryterium wyboru konkretnego biura rachunkowego była cena usługi, dziś kwestia ta jest bardziej złożona. Oczywiście cena nadal jest jednym z najważniejszych parametrów, głównie dla małych firm, zatrudniających do dwóch pracowników. Dla firm nieco większych, jest to kwestia drugorzędna, bardziej skupiają się na:

• jakości usługi – brak błędów, co potwierdzają ewentualne kontrole;
• profesjonalizmie pracowników – możliwość konsultacji na bieżąco z osobami posiadającymi specjalistyczną wiedzę i uzyskanie szybkiej odpowiedzi;
• terminowości – brak opóźnień czy księgowania na ostatnią chwilę;
• dostępności – brak przerw w pracy i możliwość kontaktu w różnych godzinach -wygodnych dla przedsiębiorcy,
• dyskrecji – informacje wrażliwe powierzane są wyłącznie ograniczonej liczbie osób;
• referencjach i poleceniach.

Biura rachunkowe Warszawa Ursynów

W pełni kompleksowe usług księgowe, podatkowe, a także kadrowo-płacowe zapewniają biura rachunkowe mieszczące się w Warszawie Ursynów. Ich oferta skierowana jest zarówno do małych, nawet jednosodowych firm, jak również do dużych przedsiębiorstw, typu konsorcja.

Biura rachunkowe Warszawa Ursynów zatrudnią wyłącznie osoby posiadajcie wykształcenie kierunkowe, mogące potwierdzić swoją wiedzę odpowiednimi certyfikatami. W pełni odpowiedzialnie pochodzą do potrzeb swoich klientów, zapewniając im profesjonalizm, dyskrecję i terminowość.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki