REKLAMA

Bajki do czytania dla dzieci mają dużą moc. Dzięki nim dziecko rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność, poszerza słownictwo, staje się bardziej ciekawe świata. Bajki do czytania powinny więc znaleźć się w każdym domu. My jednak w dzisiejszym artykule skupimy się nie na bajkach do czytania, ale na bajkach personalizowanych, które oferuje firma Elfi bajka.

 

Czym jest bajka personalizowana?

 Bajka personalizowana to niesztampowa opowieść zrealizowana w konwencji edukacyjnej. Bajka personalizowana, tak jak bajki do czytania, nie tylko bawi i pozwala miło spędzić czas, ale też uczy.

Sympatyczne elfy, które pojawiają się w bajce, w oryginalny sposób opowiadają maluchowi, jakie zachowanie jest godne pochwały, a jakie zasługuje na naganę. Mówią, jak ważne jest, żeby malec codziennie sprzątał swoje zabawki, zjadał posiłki czy pomagał rodzicom podczas różnego typu prac.

Firma Elfi Bajka każdą z bajek tworzy dla konkretnego dziecka. Co to oznacza? W opowieści pojawiają się elementy personalizowane. Przedstawione są zdjęcia dziecka, pada też imię malucha. Malec wraz z wesołymi elfami wyrusza w wyjątkową magiczną podróż, nie jest tylko obserwatorem, ale staje się uczestnikiem bajki.

 

Bajka personalizowana – gdzie zamówić?

Tworzeniem bajek personalizowanych zajmuje się firma Elfi Bajka. Bajkę można zamówić w bardzo prosty sposób – wystarczy kilka kliknąć, aby bajka znalazła się na dysku zainteresowanego. Przechodząc do szczegółów, jak można zamówić bajkę personalizowaną?

Po wejściu na stronę Elfi Bajka: elfibajka.pl, musimy wybrać bajkę wychowankę, która nas interesuje, do wyboru mamy bajki pod tytułem:

  • Elf Bałaganejro
  • Elf Niejadek
  • Elf Pomocnik

Po wybraniu bajki przechodzimy do personalizacji. Należy podać imię dziecka i załączyć fotografie. W przypadku bajki o Elfie Bałaganejro, z której maluch dowie się, dlaczego warto jeść grzecznie posiłki, są to dwie dowolne fotografie dziecka i dwie przy posiłki.

Kolejny krok to dokonanie płatności. Regularna cena bajki personalizowanej w Elfi Bajka to 32,99, ale często pojawiają się rabaty i bajkę można zakupić na przykład za 29,99. Po około dwóch godzinach po zaksięgowaniu płatności kupujący otrzymuje link do bajki personalizowanej. Bajkę można bez problemu odtwarzać na różnego typu urządzeniach oraz przegrać na płytę.

 

Na koniec

Bajki do czytania, jak również bajka personalizowana to ciekawy i oryginalny sposób, by wypracować u dziecka pewne nawyki. Bajki będą idealnym prezentem z okazji urodzin, imienin, jak również wręczonym bez okazji. Z pewnością sprawią maluchowi wiele radości, a przy okazji nauczą go ważnych rzeczy.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki