Prace nad wieżowcem Słoneczna zbliżają się powoli ku końcowi. Budowla powstaje w miejscu istniejącego już pawilonu handlowego, który w ostatnich latach bardzo podupadł.
Projekt budowy wieżowca zakłada nie tylko dostarczenie nowych mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji, ale i również zagospodarowanie najbliższych terenów m.in. pod budowę parkingów.

REKLAMA

Łącznie po zakończeniu budowy do dyspozycji lokatorów zostanie oddanych 49 mieszkań o różnych powierzchniach (od 30 m2 do 69 m2). Każde mieszkanie będzie miało również przynależną komórkę lokatorską usytuowaną na pierwszym piętrze.

Dodatkowo co zapewne bardzo ucieszy wszystkich przyszłych mieszkańców wieżowca, na parterze budynku zostanie utworzony parking. Oprócz nowych miejsc parkingowych w budynku planuje się również budowę ogólnodostępnych miejsc na zewnątrz.

W planach jest również budowa placu zabaw dla dzieci oraz strefy rekreacyjnej dla seniorów z „siłownią pod chmurką”.

Jak się okazuje, nawet pomimo tego, że budynek nie jest jeszcze ukończony, wszystkie 49 mieszkań jest już zarezerwowana przez przyszłych potencjalnych mieszkańców wieżowca. Jaworznickie TBS w tej chwili proponuje zainteresowanym jedynie miejsce na listach rezerwowych.

NU

- REKLAMA - Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ