REKLAMA

Spośród sprzętu jaki jest popularny wśród graczy to słuchawki są jedną z bardziej potrzebnych i wymagających sprzętów. Otóż nie może obejść się bez porządnych słuchawek podczas ważnej rozgrywki. Odgłosy walki lub jakiekolwiek inne, przenoszą gracza w świat gry, dlatego tak ważne jest by dźwięki te były czyste i wyraźne, a gracze nie musieli martwić się takimi drobiazgami jak niewygodne zapięcie, trzeszczący mikrofon i wiele innych.

 

Dlatego powstał ranking najlepszych słuchawek. Ustalając budżet 150 zł, można wyróżnić trzy pierwsze miejsca wśród słuchawek dla graczy.

Oto pierwsza trójka najlepszych słuchawek dla graczy:

Lioncast LX20

Nauszne słuchawki z wbudowanym mikrofonem (z możliwością odpięcia) będące daleko posuniętym kompromisem pomiędzy ceną, a jakością. Za około 109 zł dostajemy produkt będąc najtańszą propozycją otwiera ranking słuchawek dla graczy. Charakteryzują się pasmem przenoszenia na poziomie od 10 do 22000 Hz, średnica głośnika to 50 mm, impedancja głośników to 32 Ohm, a długość kabla to 135 cm + 200 cm. Wszystko to przy wadze 232 g. Producent od początku zaznacza, że jest to produkt wejściowy dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem gier komputerowych. Lekka konstrukcja, przyzwoity dźwięk pochodzący z 50 mm przetworników i komfort użytkowania sprawia, że jest to idealny wybór dla osób, które chcą znaleźć takie narzędzie w cenie 100 zł +/-10 zł.

Bloody M550

Ranking słuchawek dla graczy zawiera nie tylko typowo gamingowe rozwiązania. Kolejne z top 3 słuchawki odróżnia minimalistyczny design, który pozwala na użytkowanie ich także w roli zwykłych nausznych słuchawek do użytku codziennego. Odpinany kabel i dobrej jakości etui ułatwia przewożenie w plecaku. Solidne wykonanie, metalowe wzmocnienia kluczowych elementów pozwalają mieć nadzieje na dłuższe obcowanie z tym headsetem. Kilka słów o parametrach: pasmo przenoszenia 20-20000 Hz, średnica głośnika to 40 mm, długość kabla to 270g, a cena do 150 zł. Jeżeli nie macie wymagań co do jakości dźwięku na poziomie audiofila, a rozglądacie się za uniwersalnym rozwiązaniem to powinniście być zadowoleni z ciepłego i przyjemnego dźwięku tego modelu.

HyperX Cloud Stinger Core

HyperX Cloud to marka, która zdobyła uznanie graczy. Pierwsza generacja zdobyła serca i uszy oferując ponadprzeciętne wykonanie i bardzo dobrą jakość dźwięku w świetnej cenie. Pozycja, która zamyka ranking słuchawek dla graczy charakteryzuje się: pasmem przenoszenia 20 – 20000 Hz, średnicą głośników 40 mm, impedancją 16 Ohm i długością kabla wynoszącą około 130 cm. Te wokół-uszne słuchawki ważą 215 g i powinny kosztować poniżej 150 zł. Jest to udana próba przeniesienia rozwiązań znanych z droższych konstrukcji i zaoferowania budżetowej wersji dotychczasowych modeli. Jak na tę półkę cenową otrzymujemy wysoką jakość dźwięku, mocne, zdecydowane basy i wygodna konstrukcję. Mocny metalowy pałąk i miękkie nausznik, przy zachowanej niskiej wadze pozwalają zapomnieć o słuchawkach podczas wielogodzinnej rozgrywki.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki