Nabór do szkół podstawowych za pasem

Rekrutacja do szkół podstawowych rusza 1 marca 2019 r. o godz. 8.00. Nabór będzie odbywał się drogą elektroniczną.

REKLAMA

Po otwarciu strony internetowej 1 marca będzie można zgłaszać dzieci do 22 szkół podstawowych w swoich rejonach zamieszkania lub innych, ale możliwość przyjęcia ucznia spoza rejonu zależeć będzie od dostępnych miejsc. Elektroniczny system pozwala na wybór trzech szkół równocześnie. Zostanie on zamknięty 15 marca o godzinie 15.

Rodzicom, którzy nie mają możliwości elektronicznego wypełnienia wniosku, dyrektorzy szkół podstawowych pierwszego wyboru udzielą wszelkich informacji.

Zasady rekrutacji, harmonogramu, instrukcji postępowania oraz bieżące komunikaty związane z rekrutacją zamieszczone zostaną na stronie NABORU. Warto zapoznać się z załączonymi informacjami. Ułatwią one poruszanie się po stronie przed dokonaniem ostatecznego wyboru szkół.

Dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia indywidualnego do oddziałów integracyjnych szkół podstawowych będą rekrutowane osobno.

Szkoły podstawowe z oddziałami integracyjnymi w Jaworznie:
Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi i oddziałami dwujęzycznymi im. Orła Białego w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Towarowej 61.

Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego przy ul. Marcina Kasprzaka 6.

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej – Curie przy ul. Ławczanej 12.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki