Akompaniament skrzypiec i fortepianu, potężne głosy operowych solistów i wyjątkowy klimat koncertu. Już 16 lutego w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków odbędzie się Gala Wiedeńska.

REKLAMA

Wydarzenie zaplanowano na 16 lutego o godzinie 17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków przy ul. Inwalidów Wojennych 2. Ostatnie sztuki biletów są do nabycia od 85 zł na stronie www.biletyna.pl.

Podczas gali usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Ze sceny popłyną największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek “Zemsta nietoperza”, “Baron cygański”, “Wesoła Wdówka”, “Księżniczka Czardasza” oraz “Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc “Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya “Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów “Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę “Tritsch- Tratsch”.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki