Daria Zawiałow na deskach Domu Kultury w Szczakowej

Cyklu koncertów realizowanych w ramach dekaTON ciąg dalszy. Tym razem dla jaworznickiej publiczności 16 lutego na scenie Domu Kultury w Szczakowej wystąpiła Daria Zawiałow.

REKLAMA

Jak mawiają w takich sytuacjach spece od muzyki i konferansjerzy – Darii Zawiałow przedstawiać nie trzeba.

Przypomnijmy więc z obowiązku – wokalistka śpiewała w chórkach Maryli Rodowicz. Teledysk jej singla „Kundel bury” miał na YouTube ponad 5 mln wyświetleń i był notowany przez ponad 27 tygodni na liście przebojów radiowej Trójki.

Natomiast singiel „Malinowy chruśniak” wyświetlono na You Tube 3,5 mln razy. W 2018 roku wokalistka zdobyła dwa Fryderyki w kategorii utwór roku i teledysk roku. W tegorocznej edycji nagrody nominację zdobyło nagranie „Nie dobiję się do ciebie” z najnowszej płyty wokalistki. Jej ostatni album studyjny pt. „Helsinki” ukaże się 8 marca.

Daria Zawiałow zaprezentowała materiał ze swojej pierwszej płyty Akysz! i dwa utwory z mającego się ukazać albumu „Helsinki” w tym „Szarówkę”. Premiera teledysku do tego singla odbyła się 15 lutego na YouTube. Opinie i komentarze o utworze są wyłącznie pochlebne. Zatem album „Helsinki” zapowiada się świetnie.

Koncert Darii Zawiałow był drugim z cyklu „dekaTon”, którego organizatorem jest jaworznickie Miejskie Centrum Kultury i Sportu.

Ela Bigas

- REKLAMA - Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE