10 zł za fotodepilację? Te walentynki pójdą gładko!

fot.ilustracyjne/pxhere.com

Mężczyźni coraz chętniej dbają o swoje ciało decydując się na zabiegi, które dotychczas, w powszechnym mniemaniu, zarezerwowane były tylko dla kobiet. Higiena, przyjemny zapach i względy estetyczne dotyczą przecież nie tylko płci pięknej… Jeśli od bujnie zarośniętych piersi wolisz gładką skórę ukochanego, albo chcesz zadbać o higienę jego pach – mamy dla Ciebie pomysł na walentynkowy upominek!

REKLAMA

Wyjątkowe promocje z okazji tegorocznego święta zakochanych przygotował DepilConcept z siedzibą przy ul.Olszewskiego 2a w Jaworznie.

Walentynkowa fotodepilacja za 10 zł!

Na walentynki chcesz szczególnie zatroszczyć się o swoje ciało, albo myślisz, jak zachęcić do tego swojego partnera? Wypełniając formularz dostępny pod tym linkiem Fotodepilacja SHR in Motion otrzymasz zaproszenie na pierwszy, pełnowartościowy zabieg fotodepilacji pach, bikini płytkiego lub wąsika. Wartość zabiegu to 130 zł, z zaproszeniem kosztować będzie on zaledwie 10 zł!

-50% na depilację woskiem!

Jeżeli z jakiegoś względu nie możesz poddać się zabiegowi fotodepilacji, DepilConcept przygotował promocję także dla Ciebie. Walentynkowa zniżka -50% obowiązuje na drugą, poddawaną zabiegowi strefę ciała. Walentynkowa zniżka -50% obowiązuje na drugą, poddawaną zabiegowi strefę ciała. Dbając więc o gładkie nogi do ulubionych szpilek, przy okazji za połowę ceny możesz zadbać więc o pachy czy strefę bikini.  Wypełnij formularz dostępny tutaj: Depilacja woskiem, a na skrzynkę mailową otrzymasz 50% zniżki na depilację woskiem drugiej strefy ciała!

Fotoodmładzanie o połowę taniej!

Nie tylko makijaż pozwoli Ci poczuć się jeszcze piękniej podczas wyczekiwanej, walentynkowej randki. Jeśli zechcesz skorzystać z zabiegu trwałego odmładzania z regeneracją skóry, zajrzyj tutaj: Fotoodmładzanie E-light. Specjalnie z okazji walentynek zostanie on wykonany 50% taniej, a dodatkowo w salonie czeka na Ciebie niespodzianka…

Do święta zakochanych pozostało niewiele czasu, ale to nie powód do zmartwień… W salonie DepilConcept walentynki trwają cały miesiąc! Nawet, jeżeli poszukiwanie utrafionego prezentu czy kompletowanie szczególnego stroju na randkę zajmie Ci czas w tych ostatnich dniach, z promocji przygotowanych na walentynki możesz skorzystać jeszcze do końca lutego.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki