Ul. Bukowska: naprawiona nawierzchnia?

W ostatnim czasie kilkukrotnie interweniowaliśmy w sprawie fatalnego stanu ul. Bukowskiej. Ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu nawierzchnia została naprawiona w naprawdę porządny sposób.

REKLAMA

Tym razem, zamiast zasypywać głębokie dziury słabej jakości żwiropodobnym materiałem, droga została wyłożona asfaltem!

Miejsce, w którym z powodu wysokiego uskoku i wnęki zbierała się duża ilość wody, zostało całkowicie wypełnione nawierzchnią asfaltową, tworząc jednolitą drogę aż do przejazdu kolejowego. Przypominamy, że z powodu wysokiego poziomu wody która wypełniała zagłębienie, w tym miejscu musiała interweniować straż pożarna, która wypompowała wodę.

odcinek drogi po naprawie
odcinek drogi przed naprawą

Rozłożyste pole minowe, o którym wielokrotnie wspominaliśmy, zostało naprawdę porządnie załatane. W tym miejscu nasuwa się jednak pytanie, jak długo będzie w stanie utrzymać się obecny dobry stan drogi w miejscach, gdzie nie położono asfaltu?

odcinek drogi po naprawie
odcinek drogi przed naprawą

Jedyny mały mankament, do którego możemy się przyczepić to miejsce, w którym krótki odcinek drogi nie został wyłożony asfaltem. Możliwe, że małe niedociągnięcie zostanie szybko naprawione w poniedziałek, jednak na chwilę obecną warto o tym wspomnieć.

miejsce, w którym tylko jeden pas drogi został wyłożony asfaltem

NU

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki