SM Górnik wynajmuje mieszkania w drodze przetargu

Masz dość jednopokojowej kawalerki? Poszukujesz mieszkania, ale nie wiesz jak zabrać się za poszukiwania? Z pomocą przychodzi SM Górnik, które wynajmuje lokale mieszkalne w drodze przetargu.

REKLAMA

W przetargu może wziąć udział każdy. Jedyne wymagania to wpłata wadium oraz brak zobowiązań finansowych wobec Spółdzielni.

Informacje na temat przetargów mieszkań można znaleźć na stronie spółdzielni (https://smgornik-j.pl/) w zakładce: oferta lokali/ przetargi. Szczegółowych informacji udziela również dział Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi (ul. Paderewskiego 15 pokój 26).

Obecnie na licytację wystawiony jest lokal mieszkalny przy ul. S. F. Mazur 3/8 o powierzchni 34,34 m2. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Stawka wyjściowa czynszu wynosi – 5 zł/m2, postęp licytacji stawki czynszowej – 0,50 zł, a wadium – 864 zł (3-miesięczny czynsz wyliczony od stawki eksploatacyjnej 5 zł/m2)

Mieszkanie można obejrzeć 17 stycznia w godzinach 13:00-14:00. Przetarg odbędzie się w Administracji Domów Spółdzielczych przy ul. Paderewskiego 15 w Jaworznie 21 stycznia br. o godz. 13.00

NU

- REKLAMA - Zewnętrzne linki