dav

U zbiegu ulic Insurekcji Kościuszkowskiej i Hugona Kołłątaja powstaje osiedle domów jednorodzinnych o nazwie „Na Skałce”. Prace na placu budowy trwają od lipca 2018 r. Pierwszy etap, liczący 8 domów, zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2019 roku.

REKLAMA

Osiedle Na Skałce powstaje w spokojnej okolicy, około 1 km od ścisłego centrum Jaworzna, w miejscu doskonale skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta oraz całym województwem śląskim i małopolskim. Inwestycja składać się będzie z 25 domów jednorodzinnych. Każdy z nich posiadać będzie garaż o powierzchni 21 m2  i piękny, duży ogród, znajdujący się od południowej strony budynku. Domy posadowione są na działkach  o powierzchni od około 440 m2 do około 1200 m2.

 

– W chwili obecnej jesteśmy na etapie wykonywania stropów nad parterem 8 domów z pierwszego etapu. Na poszczególnych domach zaczynamy murować ściany piętra. Są to domy w zabudowie szeregowej, każdy składający się z dwóch poziomów o łącznej powierzchni około 131 m2 – informuje deweloper Xenakis Development.

Domy budowane są z najwyższej jakości materiałów i przekazywane będą w stanie deweloperskim. Oznacza to, że w środku zostaną wykonane wylewki betonowe na podłogach, tynki maszynowe na ścianach, rozprowadzone zostaną wszystkie instalacje, z czego instalacja elektryczna zakończona zostanie białym montażem – dodaje deweloper.

Ogromnym atutem inwestycji jest jej sąsiedztwo – osiedle powstaje w dzielnicy z niską, jednorodzinną zabudową, która gwarantuje dużo zielonej przestrzeni wokół.

W pobliżu osiedla Na Skałce znajduje się wiele atrakcji, takich jak: – Geosfera oddalona zaledwie o 4 km,

– Centrum nurkowe Via Sport Diving Marina „Koparki”,

– Park Gródek,

– OWR Sosina,

– Ośrodek jeździecki w Ciężkowicach,

– Rezerwat przyrody Dolina Żabnika,

– kort tenisowy, squash,

– kryty basen, siłownie,

– liczne trasy rowerowe (nowo otwarta velostrada).

Więcej informacji na stronie inwestycji: www.naskalce.pl

- REKLAMA - Zewnętrzne linki