REKLAMA

Świat przepisów podatkowych to prawdziwa dżungla. Trudno się w nim poruszać bez fachowej, aktualnej wiedzy. W jaki sposób ją zdobyć?

 

Kursy rachunkowe – atrakcyjna oferta szkoleniowa

Dzięki kursom rachunkowym organizowanym przez BDO Academy na różnych poziomach, można zdobyć wiedzę niezbędną do zrozumienia systemu podatkowego w naszym kraju, poznania zasad rachunkowości i rozliczeń firmy z fiskusem. Można na nich zdobyć wiedzę niezbędną do samodzielnego prowadzenia księgowości we własnej firmie, albo kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu księgowego.

Księgowy – zawód z przyszłością

Istnieje powiedzenie, że żaden księgowy jeszcze nie umarł z głodu. Coś w tym jest – na rynku pracy wciąż istnieje zapotrzebowanie na księgowych.
Przy czym warto zaznaczyć, że bardziej niż osoby z wykształceniem ekonomicznym wyniesionym ze szkoły, poszukiwani są pracownicy po kursach certyfikowanych prowadzonych przez specjalistyczne firmy.
Dlatego też kursy rachunkowe są bardzo popularne wśród osób pragnących uzupełniać wiedzę i poszerzać swoje kompetencje zawodowe.

Zalety kursów rachunkowych

Kursy rachunkowe to źródło zawsze aktualnej wiedzy. Firmy szkoleniowe na bieżąco dbają o aktualność przekazywanej wiedzy. Wykładowcy to wybitni specjaliści i praktycy, którzy spotykają się na co dzień z różnymi, również nietypowymi sytuacjami w obszarze rachunkowości.
Oprócz podstawowej wiedzy przekazują również tę wynikającą z własnego doświadczenia i chętnie odpowiadają na pytania uczestników.

Dla kogo przeznaczone są kursy rachunkowe?

Oferta szkoleń z zakresu rachunkowości jest bardzo zróżnicowana. Od podstaw po kursy przygotowujące do egzaminu na doradcę podatkowego.
Osoby początkujące w obszarze rachunkowości mogą zdobywać wiedzę stopniowo, aż po uzyskanie kompetencji i umiejętności zawodowych samodzielnego księgowego.
Przyszli kursanci, którzy pracują już w rachunkowości od jakiegoś czasu również znajdą coś dla siebie, dzięki szkoleniom kształcącym kandydatów na samodzielnych i głównych księgowych.

Angielski dla księgowych i finansistów

Języki obce, zwłaszcza język angielski, obecne są wszędzie – również w finansach.
Nawet osoby, które komunikatywnie posługują się tym językiem w mowie potocznej, mogą mieć problem ze zrozumieniem tekstów zawierających specjalistyczne słownictwo branżowe.
Lukę tę doskonale pozwoli uzupełnić kurs angielskiego dla księgowych i finansistów – świetne uzupełnienie kursów rachunkowych.

Dobry kurs rachunkowy – tylko w solidnej firmie szkoleniowej

BDO Academy to firma szkoleniowa dbająca o najwyższy poziom swoich produktów edukacyjnych. Organizuje szkolenia uwzględniające zarówno polskie regulacje, jak i standardy międzynarodowe. Wykładowcy – biegli rewidenci z wieloletnim doświadczeniem – prowadzą szkolenia w formie warsztatów z dużą ilością przykładów z praktyki. To najlepsza forma przekazywania wiedzy z tej niełatwej dziedziny. Dzięki niej kursanci BDO Academy po ukończeniu kursu posiadają solidne podstawy merytoryczne i kwalifikacje odpowiednie do wykonywania zawodu księgowego.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki