Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 14:00 – ul. Grunwaldzka (od cmentarza domy prywatne: nr nieparzyste 79 – 145 i nr 102) oraz ul. Żwirki i Wigury i ul. Mieszka I,
od godz. 14:30 – ul. Słowackiego (od Rynku), ks. Stojałowskiego (od Obrońców Poczty Gd.) i Mały Rynek,
od godz. 15:00 – ul. Chełmońskiego – bloki JTBS. ul. Gliniana 7 (1-30), a następnie ul. Gliniana 10 (1-30)
od godz. 15:30 – pl. Św. Jana 3 (1-45),
od godz. 16:0 – ul. Olszewskiego 2 (43-84), ul. Olszewskiego 2 (1-42).
8 stycznia (wtorek)
od godz. 14:00 – ul. Cyprysowa 7 (1-30) oraz 9 (1-42),.
od godz. 15:00 – ul. Nosala 1 (1-60), ul. Olszewskiego 2 (85-126), ul. Paderewskiego 45,47,49 (wg kolejności numerów), ul. Szpitalna (od ul. Obrońców Poczty Gd.) i ul. Chrząstówka, ul. Paderewskiego 44 (46-75) oraz 51 (46-60),
od godz. 16:30 – ul. Paderewskiego 44 (1-45),
9 stycznia (środa)
od godz. 14:00 – ul. S. F. Mazur 2 (1-75),
od godz. 15:00 – ul. Urzędnicza 3 (1-45), pl. Św. Jana 1 (1-45), ul. Zacisze – domy prywatne, następnie blok nr 1,3,5, ul. Tuwima 15, 17, 19, 21, 23, 25,
od godz. 15:30 – ul. Wschodnia: bloki nr 1,3 (wg kolejności numerów).
od godz. 16:00 – ul. Gliniana 1 (1-45)
10 stycznia (czwartek)
od godz. 15:00 – ul. Zacisze bloki nr 7,9,11, ul. 11 Listopada 9 (1-27) i 11 (1-27), ul. Wschodnia: bloki nr 5,7 (wg kolejności numerów),
od godz. 16:00 – ul. 11 Listopada 8 (1-36), ul. Gliniana 8 (1-45),
od godz. 16:30 – ul. Królowej Jadwigi 4 (1-45).
od godz. 17:00 – ul. Urzędnicza 18 (1-20), oraz domy prywatne od góry w dół.
11 stycznia (piątek)
od godz. 15:00 – ul. Krzywa 1 (1-45), ul. 3 Maja 4 (1-45), ul. 11 Listopada 1 (1-21) następnie dom prywatny nr 5 oraz 13 (1-39), ul. Gliniana 6 (46-90),
od godz. 15:30 – ul. Sportowa 5,7,7a,9,11a,11,13,20.
od godz. 16:00 – ul. Nosala 1 (61-105).
od godz. 16:30 – ul. Gliniana 6 (1-45).
12 stycznia (sobota)
od godz. 9:00 – ul. Podwale: najpierw domy prywatne od kościoła oraz bloki nr 53 i 55 (wg kolejności numerów),
ul. Lipowa (od nr 1 w stronę ul. Podwale) oraz ul. Cyprysowa – w dół (domy prywatne), ul. Szymanowskiego 18,20; ul. Matejki 28,30,32; ul. Tuwima 9,11,13, ul. Działkowa (od ul. Piekarskiej do ul. Podwale), ul. Chopina 17-9 i ul. Szymanowskiego 1,2, ul. Matejki 20 (1-60) oraz 22 (1-27), potem ul. Dwornickiego blok nr 7, ul. Matejki 5-17 i ul. Dwornickiego (numery nieparzyste od Matejki w dół do nr 5 włącznie).
Parafia pw. św. Elżbiety Węgierskiej w Szczakowej
7 stycznia (poniedziałek)
Ks. Prob. od godz. 9.00 – ul. Bolesława Chrobrego, Gagarina 9,
Ks. Piotr od godz. 14.30 – ul. Gagarina 13,
Ks. Marek od godz. 9.00 – ul. Moździerzowców numery nieparzyste, Nizinna, Wapniówka, Garbarska, Pochyła, Smolna.
8 stycznia (wtorek)
Ks. Prob. od godz. 9.00 ul. Gagarina 4 i 15, Dąbrówka, Kolejarzy 79, 9, 65
Ks. Piotr od godz. 9.00 ul. Słowiańska, Gagarina 11
9 stycznia (środa)
Ks. Prob. od godz. 9.00 ul. Piastowska
Ks. Piotr od godz. 14.30 ul. Ogrodowa 4 i 6, Koszarowa 8,6
Ks. Marek od godz. 15.00 ul. Ogrodowa 7 i 8
10 stycznia (czwartek)
Ks. Prob. od godz. 9.00 ul. Gagarina 7
Ks. Piotr od godz. 15.00 ul. Gagarina 5, Koszarowa 14
Ks. Marek od godz. 15.00 ul. Parkowa 4, Topolowa, Kolejarzy 1
11 stycznia (piątek)
Ks. Piotr od godz. 14.30 ul. Wąska 1 i 3
Ks. Marek od godz. 15.00 ul. Kościuszki 6 d, e, f, Kolejarzy 77
12 stycznia (sobota)
Ks. Prob. od godz. 9.00 ul. Wolności numery 24-52
Ks. Piotr od godz. 9.00 ul. Ujejskiego numery nieparzyste
Parafia Miłosierdzia Bożego na Borach
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Hetmańska od numeru 1 do 58;
ks. Tomasz – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej Domki Fińskie,
ul. Kołłątaja, Dziubka i Stoleckiego.
8 stycznia (wtorek)
od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Hetmańska od numeru 60 do 96,
9 stycznia (środa)
od godz. 15:30
ks. Tomasz – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 52,
10 stycznia (czwartek)
od godz. 15:30
ks. Tomasz – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 54,
12 stycznia (sobota)
od godz. 9:30
ks. Proboszcz – ul. Hetmańska od numeru 102 do końca;
ks. Tomasz – ul. Bielańska, Konarskiego, Wieniawskiego (od góry do numeru 1).
Parafia św. Barbary na Os. Podłęże
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9.00
Aleja Piłsudskiego 40, 42, 44, Towarowa 79,
od godz. 15.00
ul. Towarowa 75, 77, Aleja Piłsudskiego 27,
8 stycznia (wtorek)
od godz. 15.00 – ul. Towarowa 73, 42
od godz. 16.00 – ul. Towarowa 63, 71
9 stycznia (środa)
od godz. 9.00 – ul Towarowa 69, 67
od godz. 15.00 – ul. Towarowa 65
od godz. 16.00 – ul. Wilcza 52, 56
10 stycznia (czwartek)
od godz. 9.00 – Aleja Piłsudskiego 35, ul. Wilcza 58
od godz. 16.00 – ul. Wilcza 54, Aleja Piłsudskiego 41, 48, Aleja 50
11 stycznia (piątek)
od godz. 15.00 – Aleja Piłsudskiego 39, 54, 62
od godz. 16.00 – Aleja Piłsudskiego 70
12 stycznia (sobota)
od godz. 9.00 – Aleja Piłsudskiego 52, 58, 60, 76
Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Ciężkowicach
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9.00
ul. Zabłocie ( od końca ), ul. Drozdowa ( od końca )
8 stycznia (wtorek)
od godz. 9.00 –
ul. Budowlana ( od końca )
od godz. 15.00
ul. Gródek ( od końca )
9 stycznia (środa)
od godz. 9.00
ul. Kiepury , ul. Łąkowa, ul. Poległych
od godz. 13.00
ul. Dworcowa, ul. Br. Śniadeckich
10 stycznia (czwartek)
od godz. 9.00
ul. Ks. A. Mroczka (numery nieparzyste, od początku do nr 79 ),
od godz. 9.00
ul. Ks. A. Mroczka (numery parzyste, od początku do nr 80 )
11 stycznia (piątek)
od godz. 9.00
ul. Cichy Kącik ( od końca ) ul. Głowacza , ul. Ks. Ciuby
od godz. 15.00
ul. Turystyczna ( od końca )
12 stycznia (sobota)
od godz. 9.00
ul. Ks. A. Mroczka ( numery parzyste od końca do nr 82 )
od godz. 9.00
ul. Ks. A. Mroczka ( numery nieparzyste od końca do nr 81 )
Parafia pw. św. Karola Boromeusza na Starej Hucie
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9.30 – ul. Staszica, Stawowa
8 stycznia (wtorek)
od godz. 9.30 – ul. Czarnieckiego, Robotnicza
9 stycznia (środa)
od godz. 9.30 – – 9.01 – ul. Olszewskiego – od Ronda, nr nieparzyste
10 stycznia (czwartek)
od godz. 9.30 – ul. Ogrodnicza
11 stycznia (piątek)
od godz. 9.30 – ul. Gościnna – od Budryka
12 stycznia (sobota)
od godz. 9.30 – ul. Azot 4B, Azot 2B
Parafia pw. św. Jana Kantego w Niedzieliskach
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9.00 – ul. Szczakowska bl. 4,
od godz. 16.30 – ul. Marmurowa 11, 13
8 stycznia (wtorek)
od godz. 15.30 – ul. Grunwaldzka 204
od. godz. 15.30 – ul. Grunwaldzka (domy prywatne)
9 stycznia (środa)
od godz. 15.30 – ul. Marmurowa 1 i 2
od godz. 9.00 – ul. Diamentowa 4, 6, 10
10 stycznia (czwartek)
od godz. 15 – ul. Grunwaldzka 278, ul. Marmurowa 3,4,5
11 stycznia (piątek)
od godz. 15.30 – ul. Bursztynowa 2, ul. Diamentowa 2
12 stycznia (sobota)
od godz. 9.00 – Os. Sfera
13 stycznia (niedziela)
od godz. 15.00 – ul. Granitowa 2, ul. ul. Grunwaldzka 272
Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Os. Stałym
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9.00 – ks. Michał: ul. Starowiejska 5, 7
od godz. 10.00 – ks. Tomasz: ul. Morcinka 2,4,6
od godz. 17.00 – ks. Tomasz: ul. Kalinowa 5
8 stycznia (wtorek)
od godz. 15.30 – ks. Michał: ul. Starowiejska 1,3
od godz. 10.00 – ks. Tomasz: ul. Morcinka 8
od godz. 16.30 – ks. Tomasz: ul. Kalinowa 4
od godz. 9.00 – ks. Mariusz: ul. Partyzantów 16,18,20,22
od godz. 12.30 – ks. Mariusz: ul. Partyzantów 24,26,28,30
od godz. 15.30 – ks. Mariusz : ul. Partyzantów 1,3,5,7
9 stycznia (środa)
od godz. 15.30 – ks. Michał: ul. Wita Stwosza, ul. Inwalidów Wojennych 5a, 15, ul. Puszkina
od godz. 16.30 – ks. Tomasz: ul. Morcinka 9,11,13,15,17,19, 21
od godz. 12.00 – ks. Mariusz: ul. Partyzantów 8,10,12,14
od godz. 15.30 – ks. Mariusz: ul. Partyzantów 2,4,6
10 stycznia (czwartek)
od godz. 15.30 – ks. Michał: ul. Armii Krajowej 6
od godz. 9.00 – ks. Tomasz: ul. Morcinka 1,3,5,7
od godz. 15.00 – ks. Tomasz: ul. Morcinka 10 i Powstańców Śl. 1
od godz. 16.00 – ks. Mariusz: ul. Tysiąclecia 9,11,13,15,17,19
11 stycznia (piątek)
od godz. 9.00 – ks. Michał: ul. Armii Krajowej 4
od godz. 16.30 – ks. Tomasz: ul. Morcinka12, ul. Kusocińskiego 2,4
od godz. 15.00 – ks. Mariusz: ul. Sempołowskiej 1,3
12 stycznia (sobota)
od godz. 9.00 – ks. Michał: ul Starowiejska 9,11
od godz. 9.00 – ks. Tomasz: ul. Kusocińskiego 3,5,7 i Powstańców Śl. 9
od godz. 15.00 – ks. Tomasz: ul: Powstańców Śl. 2,4,6
od godz. 9.00 – ks. Mariusz: ul: Sempołowskiej 5,7
Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa w Byczynie
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9.30 – ul. Zjednoczenia od 1, ul. Fiołkowa od 16, ul. Studzianki od 1, ul. Makowa od 16,
od godz. 15.30 – ul. Trzykrotek – od 1,
8 stycznia (wtorek)
od godz. 9.30 – ul. Modrzewiowa od 18, ul. Na Stoku parzyste 92-72 i niep., 107-143, ul. Bożeny, ul. Elżbiety, ul. Małgorzaty i ul. Krystyny,
9 stycznia (środa)
od godz. 9.30 – ul. Na Stoku – nry parzyste 2 – 70,
od godz. 15.30 – ul. Anny, ul. Grażyny
10 stycznia (czwartek)
od godz. 9.30 – ul. Pszeniczna – od końca,
11 stycznia (piątek)
12 stycznia (sobota)
od godz. 9.30 – ul. Na Stoku – nry nieparzyste 7 – 105,
Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Narodowej
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9.00 – ul. Górników z „Danuty” bl. 29, 31,33,
od godz. 13.30 – ulica Górników z „Danuty” bl. 35,
8 stycznia (wtorek)
od godz. 9.00 – ul. Górników z „Danuty” 25, 27
9 stycznia (środa)
od godz. 9.00 – ul. Łubowic od końca,
od godz. 12.00 – ul. Starowiejska – od ulicy Katowickiej,
10 stycznia (czwartek)
od godz. 9.00 – ul. Górników z „Danuty” bl. 15, 13, 17, 19, 37,
od godz. 13.00 – ul. Długoszyńska – Domki Sigma- Górników,
11 stycznia (piątek)
od godz. 9.00 – ul. Długoszyńska – domy należące do Osiedla Stałego,
od godz. 10.30 – ul. Fortuna,
od godz. 14.00 – ul. Długoszyńska – Domki Sigma – Energetyków,
12 stycznia (sobota)
od godz. 9.00 – ul. Syrokomli – od Dąbrowskiej, ul. Rejtana – od Dąbrowskiej, ul. Dąbrowska od numeru 69 do numeru 28,
Parafia pw. Narodzenia NMP w Długoszynie
7 stycznia (poniedziałek)
od godz. 15.00 – ul. Miodowa od p. Krawczyk do p. Musiał
8 stycznia (wtorek)
od godz. 15.00 – od p. Lazur do kościoła
9 stycznia (środa)
od godz. 15.00 – ul. Skalna
10 stycznia (czwartek)
od godz. 15.00 – ul. Długosza od 16. do lasu
11 stycznia (piątek)
od godz. 15.00 – ul. Długosza od 14 do kościoła
12 stycznia (sobota)
od godz. 9.00 – ul. Prosta od 25 do 78.
2 stycznia (środa)
od godz. 15.00 – ul. Jaszuńskiego, ul. Wierzbowa, ul. Mokra,
3 stycznia (czwartek):
od godz. 15.00 – ul. Głęboka, ul. Chmielna,
5 stycznia (sobota):
od godz. 9.00 – ul. Dąbrowskiego.
[vc_facebook]