Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny:

REKLAMA

21 stycznia (poniedziałek)

od godz. 15.00 – ul. S. F. Mazur 3 (1-60), ul. Nowa 1,3,5 (wg kolejności numerów), ul. Okrężna 4,2 (1-12) oraz 8,6 (1-12) oraz ul. Okrężna 3,5,7 (1-27), ul. Matejki 21,23,34,36,38,40, ul. 11 Listopada 12 (1-36) i 14 (1-18)

od godz. 15.30 – ul. Krzywa: najpierw domy prywatne (od dołu) następnie blok 11 (1-45),

od godz. 16.00 – ul. Broniewskiego 1 (1-45)

22 stycznia (wtorek)

od godz. 15.00 – ul. Broniewskiego 1 (46-75), ul. 3 Maja 1 (1-60), ul. Nowa 7,9,11 ( wg kolejności numerów), ul. Krasickiego 1-6 (nr 1,3; 5; 2,4,6;), ul. Boczna – najpierw domy prywatne, następnie blok 12 i 14, ul. S. F. Mazur 4 (1-45),

od godz. 16.30 – ul. 11 Listopada 10 (1-36).

23 stycznia (środa)

od godz. 14.00 – ul. Nosala 2 (1-75),

od godz. 15.00 – ul. S. F. Mazur 3 (61-105), ul. Krasickiego 7-13 (nr 7,9,11; 13), ul. S.F. Mazur 4 (46-75), ul. Broniewskiego 3 (1-75),

od godz. 16.00 – ul. ul. Nosala 4 (1-75),

24 stycznia (czwartek)

od godz. 16.00 – ul. 3 Maja 1 (61-105), ul. Paderewskiego, ul. Królowej Jadwigi, Pl. Św. Jana – domy prywatne (od ul. Bocznej w stronę kościoła),

od godz. 16.30 – ul. Paderewskiego domy prywatne nr 50 i 52, domy przy ul. Kadłubka, następnie ul. Grunwaldzka od nr 122 do 188 (numery parzyste),

25 stycznia (piątek)

od godz. 15.00 – ul. Urzędnicza 1 (46-65), oraz ul. Urzędnicza 3 (46-65),

od godz. 15.30 – ul. 3 Maja 14, 12, 10 (nr mieszkań 1-45),

26 stycznia (sobota) – zakończenie kolędy

od godz. 9.00 – ul. Dwornickiego (od ul. Matejki w dół po prawej stronie), ul. 3 Maja blok nr 8, 6 (nr mieszkań 46-75) oraz 3 Maja 4 (nr mieszkań 46-60), ul. Broniewskiego 5 (1-75).

Parafia pw. św. Elżbiety Węgierskiej w Szczakowej:

Parafia zakończyła kolędę 

 Parafia Miłosierdzia Bożego na Borach:

21 stycznia (poniedziałek)

ks. Proboszcz – od godz. 11:30 – ul. Chłopickiego;

ks. Tomasz – od godz. 9:30 – ul. Sielec.

22 stycznia (wtorek)

od godz. 9.30 – ks. Proboszcz – ul. Gęsia, Niecała.

23 stycznia (środa)

od godz. 15.30 – ks. Tomasz – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 68.

24 stycznia (czwartek)

od godz. 15.30 – ks. Tomasz – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 70.

26 stycznia (sobota)

od godz. 9.30 – ks. Tomasz – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 62.

28 stycznia (poniedziałek) – zakończenie kolędy

ks. Proboszcz – od godz. 15:30 – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 64;

ks. Tomasz – od godz. 9:30 – ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 1 a, b, c (małe bloki).

 Parafia św. Barbary na Os. Podłęże:

21 stycznia (poniedziałek) – zakończenie kolędy

od godz. 15.00 – Aleja Piłsudskiego 12, ul. Leśna 76, 78, 80, 84

 Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Ciężkowicach:

21 stycznia (poniedziałek)

od godz. 9.00 – ul. Bobrowa G ( od początku), ul. Bobrowa G ( od końca )

22 stycznia (wtorek)

od godz. 9.00 – ul. Filomatów ( od końca ),

od godz. 15.00 – ul. Ptasia

24 stycznia (czwartek)

od godz. 9.00 ul. Filaretów ( od końca )

26 stycznia (sobota) – zakończenie kolędy  

od godz. 9.00 – Zgłoszenia indywidualne.

Parafia pw. św. Karola Boromeusza na Starej Hucie:

21 stycznia (poniedziałek)

od godz. 9.30 – ul. Miła od ul. Budryka

22 stycznia (wtorek)

od godz. 9.30 – ul. Traugutta od końca

23 stycznia (środa)

od godz. 9.30 – ul. Asnyka od Ogródków do ul. Reja

24 stycznia (czwartek)

od godz. 9.30 – ul. Asnyka od ul. Reja

25 stycznia (piątek)

od godz. 15.00 – ul. H.Partyki 2

28 stycznia (poniedziałek)

od godz. 15.00 – ul. H.Partyki 1

29 stycznia (wtorek)

od godz. 15.00 – ul. H.Partyki 3

30 stycznia (środa) – zakończenie kolędy

od godz. 15.00 – ul. H.Partyki 5 i 7. –

 Parafia pw. św. Jana Kantego w Niedzieliskach:

21 stycznia (poniedziałek)

od godz. 9.00 – ul. Cegielniana 28, 30, 34
od godz. 16.30 – ul. Tęczowa 2, 10

22 stycznia (wtorek)

od godz. 15.30 – ul. Grunwaldzka 210

 23 stycznia (środa)

od godz. 15.30 0 ul. Grunwaldzka 276

24 stycznia (czwartek)

od godz. 15.00 – ul. Grunwaldzka 214 

26 stycznia (sobota)- zakończenie kolędy

od godz. 9.00 – Kolęda dodatkowa – Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej

Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Os. Stałym:

21 stycznia (poniedziałek)

od godz. 9.00 – ks. Michał, ul. Armii Krajowej 2

od godz. 17.00 – ks. Tomasz, ul. Staffa 1,3,2,4,6,5,7

22 stycznia (wtorek)

od godz. 9.00 – ks. Mariusz, ul. Kalinowa 9

od godz. 15.30 – ks. Michał, ul. Daleka 1

od godz. 16.30 – ks. Tomasz, ul. Sawickiej 1,3,5; Skłodowskiej 1abc, Skłodowskiej 2,4

23 stycznia (środa)

od godz. 12.00- ks. Mariusz, ul. Kalinowa 15

od godz. 15.30 – ks. Michał, ul. Klonowa 1

od godz. 15.30- ks. Mariusz, ul. Kalinowa 21

24 stycznia (czwartek)

od godz. 9.00 – ks. Tomasz, ul. Kalinowa 19

od godz. 15.30 – ks. Michał, ul. Klonowa 15

d godz. 15.30 – ks. Tomasz, ul. Daleka 3

od godz. 16.00 – ks. Mariusz, ul. Armii Krajowej 8

25 stycznia (ptek)

od godz. 9.00 – ks. Michał, ul. Armii Krajowej 3

od godz. 16.30 – ks. Tomasz, ul. Klonowa 13

od godz. 16.00- ks. Mariusz, ul. Daleka 5

28 stycznia (poniedziałek)

od godz. 9.00 – ks. Michał, ul. Kalinowa 18

od godz. 9.00 – ks. Tomasz, ul. Kalinowa 20

od godz. 9.00 – ks. Mariusz, ul. Kalinowa 16

Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa w Byczynie:

21 stycznia (poniedziałek)

od godz. 9.30 – ul. Rudników – nry parzyste 2 – 52,
od godz. 15.30 – ul. Rudników – nry nieparzyste 1 – 31,

22 stycznia (wtorek)

od godz. 9.30 – ul. Barana – od 1, ul. Olszynowa – od 1, ul. Gwardzistów – nry parzyste 86b – 2,

23 stycznia (środa)

od godz. 9.30 – ul. Mieczyków i ul. Kościelna
od godz. 15.30 – ul. Tulipanowa – od końca,

24 stycznia (czwartek)

od godz.9.30 – ul. Liliowa od 1, ul. Potokowa, ul. Chryzantemowa i ul. Odrzywołek od 3,

od godz. 15.30 – ul. Jasińskiego – od końca,

25 stycznia (piątek)

od godz. 9.30 – ul. Wysockiego – od 1, ul. Astrów – od 1, ul. Ćwiklińskiej – od końca,

26 stycznia (sobota
)

od godz. 9.30 – Żukowa – od końca

 Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Narodowej:

Parafia zakończyła kolędę

 Parafia pw. Narodzenia NMP w Długoszynie:

21 stycznia (poniedziałek)

od godz. 15.00 – ul. Chropaczówka od 31 – 77,

22 stycznia (wtorek)

od godz. 15.00 – ul. Chropaczówka od kościoła do 81

23 stycznia (środa)

od godz. 15.00 – ul. Dębowa, ul. Stokrotki,

24 stycznia (czwartek)

od godz. 15.00 – ul. Widokowa

25 stycznia (piątek)

od godz. 15.00 – ul. Srebrnik, ul. Osterwy

26 stycznia (sobota)

od godz. 9.00 – ul. Kolorowa, ul. Piękna, ul. Pogodna

28 stycznia (poniedziałek)

od godz. 15.00 – ul. Skałka,

29 stycznia (wtorek)- zakończenie kolędy

od godz. 15.00 – Na zgłoszenia.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki