REKLAMA

Już niebawem Ten Najważniejszy Dzień, a wy ciągle nie macie zaproszeń? Podpowiadamy, jak wybrać te najlepsze właśnie dla was!

Zaproszenia ślubne – jakie wybrać?

Wydawałoby się, że wybór zaproszeń ślubnych to prosta sprawa – jednak w rzeczywistości jest to jedno z wyzwań stojących przed przyszłą młodą parą. Producenci oferują wam tak dużo wzorów, kolorów i stylów, że naprawdę trudno się zdecydować! Poniżej opisujemy najpopularniejsze i najciekawsze spośród nich. Zainspirujcie się i znajdźcie zaproszenia pasujące do was, waszych potrzeb i gustu!

Zaproszenia w stylu glamour

W ostatnim sezonie hitem stały się zaproszenia w stylu glamour, skrzące się złotem i srebrem. Idealnie pasują one do par, które planują swój wielki dzień w podobnej stylistyce. Są eleganckie, dzięki czemu odpowiadają uroczystemu charakterowi Tego Dnia. Styl glamour charakteryzuje się tym, że jest minimalistycznie prosty: piękne złote lub srebrne zdobienia nie potrzebują już dodatkowych dekoracji. Wystarczą delikatne motywy roślinne (np. liście palmowe, gałązki) lub geometryczne, białe tło i fantazyjny krój czcionek.

Barwna nowoczesność

Równie eleganckie mogą być jednak i barwne zaproszenia ślubne. Połączenie najmodniejszych kolorów na brzegach (np. burgund lub granat) z delikatnym, dopasowanym do nich tłem to prawdziwy hit! Wybierając tego typu zaproszenie, koniecznie zwróćcie uwagę na czytelność wszystkich elementów. Dzięki temu nowoczesny styl nie zostanie przytłumiony i nie wyda się nikomu jarmarczny.

Zaproszenia w stylu boho

Już od kilku miesięcy w świecie ślubnym modny jest – i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić – styl boho. Zaproszenia przygotowane w tym stylu są eleganckie, a równocześnie zdradzają zamiłowanie i przywiązanie do natury. Boho zaproszenia są drukowane na jasnym tle z roślinną aplikacją (jak np. kwiaty magnolii), często przyczepiane do podkładek z ekologicznego papieru i z takową kopertą. Ten styl sprawdza się zwłaszcza u par, które biorą ślub w plenerze.

Indywidualny projekt zaproszeń ślubnych

Jeśli nie znaleźliście wśród naszych propozycji swoich idealnych zaproszeń… to nic straconego! Przy odrobinie fantazji i chęci możecie bowiem zaprojektować własne, indywidualne i doskonale dopasowane do was w każdym drobnym szczególe.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki