REKLAMA

Organizacja konferencji czy szkolenia, dla każdego organizatora to duże wyzwanie. Trzeba zadbać o wiele szczegółów, oraz o komfort na sali, w której odbędzie się szkolenie. W Warszawie jest ponad czterysta sal konferencyjnych oraz sporo atrakcji. Jak spośród tylu ciekawych miejsc, wybrać to jedno, w którym odbędzie się spotkanie?

Zerknijcie tu: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ znajdziecie tam wszystkie informacje dotyczące sal konferencyjnych, a poniżej przedstawię Wam dwie propozycje hoteli, które posiadają do wyboru przynajmniej pięć sal szkoleniowo-konferencyjnych. Warto je znać, aby nie pominąć ich przy wyborze idealnego miejsca dla uczestników Waszego spotkania czy konferencji.

Hotel Arkadia Royal

Lokalizacja: Czecha 10, Warszawa,

Kontakt: 22 517 3660,

22 613 2012

Hotel Arkadia Royal, to bardzo eleganckie miejsce na mapach Warszawy. Obiekt otoczony jest przepięknym ogrodem, co nie jest jego jedynym atutem lokalizacyjnym.

Z hotelu do ścisłego centrum Warszawy, można dojechać w zaledwie piętnaście minut, a stacja PKP znajduje się trzysta metrów od hotelu.

Sale konferencyjno-szkoleniowe  są profesjonalnie wyposażone, a hotel zachęca gości swoimi luksusowymi wnętrzami.

Do dyspozycji gości jest pięć doskonale przygotowanych, klimatyzowanych sal z dostępem do światła dziennego z możliwością pełnego zaciemnienia.

Największa z nich to Sala Diamentowa, której powierzchnia wynosi ponad dwieście pięćdziesiąt metrów kwadratowych. W tej sali spokojnie zmieści się około dwustu gości.

Organizatorzy mają możliwość zapewnienia gościom noclegu w hotelu w wygodnych i elegancko urządzonych pokojach.

Oprócz noclegów, hotel oferuje także pyszne menu oraz przerwy na aromatyczną kawę. Na miejscu jest również możliwość zorganizowania bankietów oraz imprez integracyjnych.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport
Lokalizacja:
Żwirki i Wigury 1, Warszawa,
Kontakt:
22 650 01 00

Courtyard by Marriott Warsaw Airport to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy lotnisku im Fryderyka Chopina. Ale to nie jego jedyny atut, bowiem od śródmieścia dziel go zaledwie dziewięć kilometrów, a aby zobaczyć Stare Miasto czy piękny Pałac Kultury i Nauki, wystarczy trzydzieści minut.

Do dyspozycji gości jest aż trzysta siedemdziesiąt pięć miejsc noclegowych. W pokojach dla gości przygotowane są wygodne łóżka, a także komfortowe miejsca do pracy.

Atutem tego hotelu jest dwudziestoczterogodzinna strefa fitness, a także całodobowy Room Service.

Hotel dla gości przygotował aż piętnaście różnorodnych sal konferencyjnych, które są klimatyzowane i wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny. Wybrane sale mają dostęp do światła dziennego. W salach konferencyjnych w tym hotelu zmieści się do czterystu pięćdziesięciu osób.

Do dyspozycji gości jest pyszna restauracja, w której można zjeść zdrowe i lekkie potrawy.

Oprócz restauracji jest jeszcze Lobby Bar i Cyber Café, a dzięki systemowi informacji o lotach, goście bez problemu będą mogli na bieżąco śledzić rozkład lotów, który jest wyświetlany w lobby.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki