REKLAMA

Nie mamy żadnych wątpliwości – zgrabne i fajne prezenty firmowe, są ciężkie do stworzenia. Jeżeli nie jest się firmą, wytwarzającą biżuterię czy zegarki, a na przykład części samochodowe, trudno podarować w prezencie coś ze swojego magazynu. Na szczęście mamy na to rozwiązanie, jakim jest alkohol do reklamy.

Alkohole nie tylko zawsze wyglądają dobrze i pokazują, że kupujący ma gest, ale dzięki firmie Pro-Activmogą zostać równocześnie całkowicie zaprojektowane pod naszą firmę, z logiem, charakterystycznymi kolorami, a nawet z imieniem obdarowywanego.

Firma Pro-Activ współpracuje z markami rodzinnymi, przekazującymi sobie przepisy z pokolenia na pokolenie, łączącymi tradycyjność z nowoczesnością. Dzięki temu może zaproponować nam nie tylko wysokiej klasy alkohole, ale równocześnie zadba o każdy szczegół. Technologia ich parku maszynowego pozwala na stworzenie specjalnie zamawianych i zindywidualizowanych etykiet na butelki, a to wszystko zapakowane w eleganckie opakowania.

Bardzo popularnym wyborem jest wino na prezent. Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu fanów tego winogronowego trunku jest wielu, a ma on także wskazania medyczne (oczywiście w odpowiednich ilościach). Wino na prezent jest podarunkiem niezwykle wykwintnym i pasującym dosłownie do każdej okazji, niezależnie od tego, czy ręczymy po prostu samą butelkę, czy starannie zapakowaną w drewnianą skrzyneczkę.

Firma Pro-Activ umożliwia znakowanie na winie, dzięki czemu podarunek staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Co więcej, można także zamówić zapakowanie wina wraz z piernikami, czy butelką innego alkoholu.

Tym innym alkoholem może być wódka na prezent – pakowana razem z winem lub kupiona całkowicie osobna, dla fanów zdecydowanie mocniejszych trunków. Marka Pro-Activ oferuje wódki prosto z polskiej wytwórni wódek gatunkowych, której historia sięga czasów dwudziestolecia międzywojennego. Ta przepełniona tradycjami wytwórnia, zwraca wielką uwagę na swoje receptury i do tej pory rozlewa wódki do butelek ręcznie, a nie maszynowo.

Tak wybrana wódka na prezent z pewnością ucieszy niejednego smakosza. Co więcej, podobnie jak w przypadku win, wódki są nie tylko starannie pakowane, ale również z możliwością zaprojektowania specjalnych etykiet oraz rozlania do butelek, których nie można znaleźć w standardowych sklepach detalicznych.

Stworzenie wyjątkowego prezentu jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki