REKLAMA

Czy wypełnianie płatnych ankiet online, może być dobrym sposobem na podreperowanie domowego budżetu?

 

Nieczęsto spotkamy osobę, która powiedziałaby, że nie przydałyby się jej dodatkowe pieniądze. Wielu z nas w poszukiwaniu dodatkowego

dochodu, zagląda do Internetu. I to jak najbardziej słuszny trop. Tym bardziej, jeśli zależy nam na dorabianiu w domu.

Jedną z metod na ekstra pieniądze w portfelu, jest wypełnianie płatnych ankiet internetowych.

Taki sposób pracy nie wymaga jakiegokolwiek doświadczenia i własnego wkładu finansowego.

Wymaga natomiast poświęcenia trochę własnego czasu, bowiem naprawdę atrakcyjne pieniądze zarabiają najaktywniejsi respondenci.

Wypełnianie ankiet za pieniądze

Rejestracja w panelach badania opinii jest bardzo prosta, szybka i oczywiście bezpłatna.

Najczęściej polega po prostu na podaniu adresu mailowego i kilku podstawowych informacji o sobie.

W dalszej części uzupełniamy swoje zainteresowania, wykształcenie, wiek, wykonywany zawód itp.

Dzięki tym informacjom będziemy otrzymywali ankiety dostosowane do naszego profilu.

Jeżeli specjalizujemy się w jakiejś dziedzinie naprawdę warto to zaznaczyć, ponieważ bardzo wielu firmom zależy na cennej dla nich opinii specjalisty w danej dziedzinie.

Jak zarabiać więcej na płatnych ankietach?

Aby zwiększyć swoje zyski z tego typu działalności, dobrze jest zapisać się do co najmniej kilku portali ankietowych.

Kluczową sprawą jest współpraca tylko ze sprawdzonymi i wypłacalnymi firmami. W końcu nikt nie chce pracować za darmo i tracić swojego czasu na wykonywanie zajęć, za które nie otrzyma wynagrodzenia.

Wypełnianie ankiet nie pochłania aż tak dużo naszego wolnego czasu, ale nie z każdego panelu otrzymujemy ankiety codziennie, wszystko zależy od zapotrzebowania firm na obiektywne opinie społeczeństwa.

Powiadomienia o dostępnych ankietach, wysyłane są nie tylko na wewnętrzną skrzynkę w panelu administracyjnym, ale często także na nasz adres mailowy (chyba że odznaczymy taką opcję).

Dlatego też, w miarę możliwości dobrze jest sprawdzać pocztę jak najczęściej, bowiem w przypadku wielu ankiet obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy, gdyż mają ograniczoną liczbę respondentów.

Wypłata wynagrodzenia

Panele badawcze stosują najczęściej punktowy system nagradzania użytkowników. Wypełniając ankiety zbieramy punkty, które po osiągnięciu wymaganego progu, wymieniamy na wynagrodzenie lub nagrody rzeczowe. Wypłaty realizowane są na podane konto bankowe lub wybrany portfel internetowy (najczęściej Pay Pal).

Płatne ankiety online mogą być dla nas nie tylko dodatkowym źródłem dochodu, ale także dużą przyjemnością nie wymagającą dużego nakładu czasu, a do tego niektóre badania są naprawdę interesujące.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki