Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 na Stadionie Śląskim

Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Sławomir i Enej będą gwiazdami tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim!

REKLAMA

Ponadto na scenie wystąpią Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży i Feel. Do tańca porwą publiczność także największe hity zespołu Boney M i królujące w latach 70. na szczytach list przebojów utwory Abby w wykonaniu najlepszego na świecie cover bandu grupy, czyli „The Show a Tribute to ABBA” ze Szwecji. 

Gospodarzami „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018” są w tym roku Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Miasto Katowice, a organizatorami imprezy Stadion Śląski i firma Music Company.

Na zorganizowanej konferencji prasowej organizatorzy przedstawili szczegóły tej najważniejszej w roku nocy.

W tej chwili na płycie stadionu budowana jest ogromna scena, zabezpieczana jest też nawierzchnia bieżni lekkoatletycznej. Jak zapewniają organizatorzy – wszystko dopięte będzie na ostatni guzik.

Co istotne – Katowice dołączyły do grona miast, w których nie usłyszymy sylwestrowych fajerwerków. Jak tłumaczą marszałek województwa i prezydent Katowic – taka decyzja nie dziwi chyba nikogo.
Przed nami święta a do samego sylwestra pozostało już tylko 13 dni zatem czasu na przygotowanie kreacji wcale nie tak dużo! Do zobaczenia na Stadionie Śląskim!

foto: śląskie.pl

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki