Rafał Rutkowski w Klubie Relax

Sala Klubu Relax wypełniła się szczelnie. Na scenie klubu 13 grudnia zaprezentował się Rafał Rutkowski, tym razem jako stand-uper. Ten ceniony aktor ma na swojej stronie internetowej wyjątkowo udane zdjęcie, w smokingu z niebieską muszką. Wypisz wymaluj ideał faceta. Pewnie zasady savoir-vivre ma w małym palcu.

REKLAMA

Skąd wziął się u aktora Rutkowskiego pomysł na stand-up i co na to miła żona artysty?

Na YouTube w komentarzach pod Rutkowskiego „Strachem przed lataniem” znalazł się taki zapisek: „wiele osób, których Rafał nie śmieszy ma bardzo inne opinie poglądowe”. Kogo więc artysta nie śmieszy?

Każdy artysta wyobraża sobie swoją publikę. Jaki jest statystyczny widz Rutkowskiego-aktora a jaki Rutkowskiego-stand-upera?

W komentarzach pod stand-upowym tekstem Rutkowskiego „Kto się boi gejów” napisano, że to „bardo mądry stand-up”. Z pewnością to też opinia samego artysty.

Kiedyś znakomity aktor John Malkovich stwierdził rozbrajająco, że zdarza mu się grać dla pieniędzy. Może nie ma w tym nic złego i aktorzy nie zawsze muszą ambitnie naprawiać świat?

Pewna pani na YouTube napisała, że na żadnym innym stand-upie tak bardzo się nie śmiała, jak na tym Rutkowskiego. Jaworznicka publika też wydawała się bardzo z występu zadowolona.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki