Magiczny pociąg, gorąca czekolada i iluminacje świetlne przy rynku

W przedświątecznej gorączce Tauron zabiera mieszkańców Jaworzna do magicznej krainy, z gorąca czekoladą i tysiącem lampek. Do miejsca skąd odjeżdża świąteczny pociąg, którego pasażerem można stać się, rzecz jasna – już za jeden uśmiech.

REKLAMA

Poza świątecznym pociągiem i specjalnie przygotowaną iluminacją świetlną na ścianie Muzeum Miasta Jaworzna, na wszystkich przybyłych czekają dwa igloo, gdzie odbywają się warsztaty naukowe. W ich trakcie mali naukowcy zapoznają się z suchym lodem, którego mogą użyć do stworzenia niezwykle widowiskowych Eliksirów Św. Mikołaja. 

Najmłodsi mogą też stworzyć własne dymiące bańki mydlane odkrywając przy tym, czym jest suchy lód i jakie ma właściwości.

Jak podkreślają organizatorzy – Tauron chce uczestniczyć w życiu społeczności lokalnych. To właśnie m.in. okolicznościowe świetlne iluminacje są tego potwierdzeniem.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. Jedna wielka sciema. Byliśmy wczoraj z dziećmi w centrum nie bylo żadnych warsztatów. Na gorącą czekoladę trzeba było czekać 15 minut. A Panie spadajace upominki dziecka nie były nimi nawet zainteresowane bo bardziej skupiły się na rozmowie niż na nich…