Wodociągi Jaworzno likwidują kasy

Od stycznia przyszłego roku za wodę i ścieki nie zapłacimy już w kasie wodociągów.

REKLAMA

Jak poinformował jaw.pl rzecznik prasowy Wodociągów Jaworzno sp. z o.o., Sławomir Grucel przyczyną zmian jest aspekt ekonomiczny. Coraz mniej mieszkańców odwiedza siedzibę tej instytucji w celu opłacenia faktur. Jednocześnie rzecznik dodał, że regulowanie rachunków bez dodatkowych opłat nadal będzie możliwe w siedzibach Banku Spółdzielczego przy ul. Stojałowskiego 10 i przy ul. Grunwaldzkiej 54.

Mieszkańcy mogą również założyć profil na platformie Internetowego Biura Obsługi Klienta –

e-BOK aby otrzymywać faktury drogą mailową. Wówczas Wodociągi Jaworzno gwarantują obniżenie opłaty za rozliczenie stawki z 2,33 gr na złotówkę brutto.

Dostęp do Internetowego Biura Obsługi klienta e-BOK możliwy jest poprzez stronę główną www.wodociągi.jaworzno.pl zakładka e-BOK. Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość zawierająca login i hasło. Login to indywidualny pięciocyfrowy numer klienta, zas hasło, automatycznie wygenerowany przez system ciąg znaków, który należało będzie później zmienić..

Zapytaliśmy naszego rozmówcę co stanie się z pracownicami kas po ich zamknięciu. Sławomir Grucel zapewnił, że dostaną one po prostu inne obowiązki.

Dorsz

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki