W dzisiejszych czasach bardzo modne staje się wszystko co jest „eko” i „bio”. Ludzie coraz chętniej i świadomie dbają o swoje zdrowie. Należy, jednak pamiętać, że nasz organizm potrzebuje nie tylko zdrowego odżywiania, ale też właściwej pielęgnacji. Warto więc, spośród szerokiej gamy produktów pielęgnacyjnych wybrać te, które tworzone są na bazie naturalnych składników.

REKLAMA

W przyrodzie bowiem znajduje się wszystko, co sprawia, że człowiek jest pełen zdrowia i piękna.

Takie właśnie produkty oferuje Centrum Zdrowia i Urody TianDe Lookstore w Jaworznie, przy ulicy Grunwaldzkiej 39, które działa w naszym mieście już od ponad 2 lat.

Znajdziemy tam ponad 500 produktów firmy TianDe, skierowanych zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Są to produkty pielęgnacyjne, zdrowotne, higieniczne jak również produkty, dzięki którym zadbamy by nasz dom był jak najbardziej „eco”.

W asortymencie firmy są produkty codziennego użytku takie jak kremy, balsamy, szampony, odżywki do włosów, pasty do zębów, podpaski, wkładki higieniczne, żele i plastry przeciwbólowe i wiele innych. Ale nie są to zwykłe produkty. To co wyróżnia produkty TianDe – to synteza najnowszych osiągnięć nauki i wielowiekowego doświadczenia chińskiej medycyny naturalnej, która praktykowana i ceniona jest od kilku stuleci i do dzisiaj zachwyca skutecznością.

W produktach od TianDe wykorzystane jest ponad 5 tysięcy profilaktycznych składników pochodzenia roślinnego, zwierzęcego i mineralnego, a wśród nich wiele unikatowych w swym działaniu jak np. żeńszeń, maczużnik, grzyb Ganoderma, mucyna ślimaka, szafran, placenta, perła, biozłoto, proteiny jedwabiu i inne. Wysoka zawartość tych aktywnych składników i wykorzystanie synergii ich działania daje nową jakość kosmetycznych kompozycji, zapewniającą wysoką skuteczność działania produktów TianDe.

Dla wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać szeroką ofertę produktów od TianDe, przekonać się o skuteczności ich działania, organizowane są bezpłatne warsztaty w

Centrum Zdrowia i Urody TianDe Lookstore,
ul. Grunwaldzka 39 w Jaworznie

Zapraszamy – tel. 537 787 795

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki