REKLAMA

Czy też należysz do kobiet, które nienawidzą tego, że mają tylko 10 minut każdego ranka na dopracowanie swojego wizerunku, a brakuje im wiedzy o doborze akcesoriów? Opanowałaś już być może do perfekcji 3 minutowy prysznic, sztukę robienia makijażu udało Ci się ograniczyć do 5, a jedzenie śniadania… podczas pakowania torby. Ale? Tak, zawsze jest jakieś „ale”! Więc mimo tego, że jesteś tak zorganizowana utkniesz, wybierając i dopasowując naszyjnik do swoich bluzek i sukien z różnymi dekoltami. To wielka sztuka – której podstaw dzisiaj Cię nauczymy.

 

Naszyjniki – jak je dopasować?

 

Oto podstawowa „ściąga”, którą na początku warto jest mieć gdzieś przy sobie:

 

  • Dekolt w serek – noś do niego naszyjniki w podobnym trójkątnym kształcie litery V, które kończą się tuż nad dekoltem.
  • Golf – najlepiej wygląda z naszyjnikami o długich łańcuszkach.
  • Dekolty półokrągłe – wyglądają najlepiej z szerszymi naszyjnikami z kilkoma warstwami i o większej objętości.
  • Kołnierzyk – krótkie naszyjniki z wisiorkiem będą się tu prezentować naprawdę stylowo.
  • Bluzki zawiązywane na szyję – tutaj lepiej sobie odpuścić jakikolwiek naszyjnik.

 

Dobór rozmiaru naszyjnikami

 

Oto mały przewodnik na temat długości naszyjnika, jeśli nadal masz wątpliwości co do tego tematu. Im głębszy dekolt, tym dłuższy powinien być naszyjnik. Im mniejszy jest dekolt, tym krótszy i bardziej okrągły powinien być naszyjnik.

 

Naszyjniki powinny też być dobierane w zależności od rozmiaru biustu, bowiem naprawdę nie zależą tylko od dekoltu, ale także od wielkości piersi. Jeśli masz mniejszy biust stawiaj na dłuższe i bardziej ozdobne naszyjniki, a jeśli większe – postaw na mniejsze i skromniejsze.

 

Przeglądając odzież i naszyjniki na https://manwoman.co/ pamiętaj też przed zakupem, że szersze i cięższe naszyjniki najlepiej pasują do bluzek bez ramiączek, kwadratowych i okrągłych dekoltów, a wąskie do tych w szpic, czy też koszuli zapinanej na guziki. Pamiętając o tych podstawowych zasadach już nigdy nie będziesz tracić czasu na poranne mierzenie i przebieranie pośród posiadanej biżuterii – wszystko będzie już bajecznie proste.

- REKLAMA -Zewnętrzne linki