Co z systemem Jaworznickich Rowerów Miejskich?

Zmieniono termin składania i otwarcia ofert w jaworznickim przetargu na dostawę, instalację i uruchomienie systemu Jaworznickiego Roweru Miejskiego (JRM) oraz zarządzanie, utrzymanie i kompleksową eksploatację JRM w okresie obowiązywania umowy.

REKLAMA

Jak informowaliśmy już 11 października – niepokojące informacje docierały ze strony firm zajmujących się tworzeniem sieci rowerów miejskich, dostarczaniem ich i ich późniejszą obsługą i serwisem.

Jaworzniccy urzędnicy rozpisali przetarg na „Dostawę, instalację i uruchomienie systemu Jaworznickiego Roweru Miejskiego” jednak niedługo później na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pojawiło się odwołanie jednej z firm zajmujących się świadczeniem dokładnie takich usług. Jak czytamy w odwołaniu – „Analiza warunków wymaganego doświadczenia wskazuje, że żaden z wykonawców działających na rynku polskim nie jest w stanie ich spełnić”.

I pojawił się kłopot. Urzędnicy odwołanie uwzględnili i… nadal jest problem.

I znów można zapytać, czy przewidywany termin wdrożenia i oddania do dyspozycji mieszkańców sieci Jaworznickich Rowerów Miejskich ciągle stoi pod znakiem zapytania? Czy Jaworzno skorzysta z doświadczeń sąsiadów? Przekonamy się już niebawem.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki