Za nami już 6 kolejek ALP SALOS, w pierwszej lidze sytuacja jest mocno skomplikowana i jeszcze pięć zespołów walczy o mistrzostwo. Na tą chwilę prowadzi MCKiS, który uratował remis na minutę przed końcem w meczu z Beer Drinkers, potknięcia lidera nie wykorzystał Azot Biznes Park i przegrał z Pulmon Negro. Do walki o mistrza włączył się zespół PSV Podłęże, ogrywając S.W.A. W dolnej części tabeli ważne zwycięstwa Young Boys oraz FC Szkolne, które mogą liczyć się w końcowym rozrachunku.

W drugiej lidze odbył się mecz na szczycie gdzie lider (Lambada) zmierzył się z drugą drużyną w tabeli (Beer Drinkers II) po bardzo zaciętym meczu minimalnie lepsza okazała się druga drużyna Drinkersów i po bramce Szymona “Simiego” Jamroza wygrała 1:0. Ten wynik sprawił, że nowym liderem drugiej ligi zostali “Piwosze”, tuż za nimi po efektownym zwycięstwie 16:4 jest zespół PNG a na najniższym stopniu podium Lambada. O czwarte miejsce gwarantujące mecz barażowy walczą aktualnie Fortuna i Jago, oba zespoły wygrały swoje mecze, choć Fortuna musiała drżeć o wynik do ostatniej akcji meczu.

W pierwszej lidze najskuteczniejsi zawodnicy to:

Krzysiek Bartyzel (MCKiS) – 16 bramek
Jurij Glushko (No Name) – 12 bramek
Michał Banasik (Team M.) – 10 bramek
W drugiej lidze:
Tomek Jedynak (PNG) – 16 bramek
Arek Stępień (PNG) – 13 bramek
Krystian Nawrocki (BD II) – 11 bramek
I liga wyniki i strzelcy bramek:Young Boys – No Name 7:5 (2:3)
Dworak Tomasz (3), Seweryn Arek, Kędzierski Bartek, Kamiński Rafał, Kołodziej Konrad, żk-Smolik Marcin – Glushko Jurij (3), Koniorczyk Łukasz, Iciek Michał, żk-Grzebielec MarcelPSV Podłęże – S.W.A.  4:2 (2:0)
Kempka Łukasz (2), Szpak Michał, Karaczyn Radek, żk-Marszałek Darek – Cichoń Łukasz (2)

REKLAMA

MCKiS – Beer Drinkers  2:2 (1:0)
Wilczek Piotr, Bieda Tomek – Niziołek Marcin, Warchoł Łukasz+żk, żk-Sędrzak Arek

Pulmon Negro – Azot Biznes Park  6:3 (3:0)
Szremski Marcin (3), Niedzielski Daniel, Radosz Mateusz, Kowalski Tomasz+żk, żk-Kwiatkowski Przemek – Kubik Grzesiek, Szalek Mariusz, Woronowicz Piotr

FC Szkolne – Team Mysłowice  5:1 (0:0)
Żołnierek Jakub, Smalcerz Krzysiek, Wylężek Krzysiek, Przebindowski Łukasz, Halbina Kamil, żk-Sala Przemek – Banasik Michał

Tabela 1 ligi:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 MCKiS Jaworzno 6 14 35-21
2 Azot Biznes Park 6 12 30-29
3 Pulmon Negro 6 11 25-18
4 Beer Drinkers 6 11 24-20
5 PSV Podłęże 6 10 21-18
6 S.W.A. 6 9 18-15
7 Young Boys 6 6 26-32
8 FC Szkolne 6 6 18-25
9 No Name 6 5 23-27
10 Team Mysłowice 6 1 21-36

II liga wyniki i strzelcy bramek:

PNG – CD Gibralar  16:4 (7:3)
Jedynak Tomek (5), Kuzak Mateusz (3), Boś Darek (3), Stępień Arek (3), Mazurek Marcin, Wściubiak Tomek – Grygiel Krzysiek (2), Najder Łukasz, Głaz Dawid, żk-Zelek Piotr

Fortuna Podłęże – DGJ  3:2 (2:0)
Siostrzonek Dawid (2) +żk, Turski Maciek – Bergieł Tomek, Ślusarczyk Tomek, żk-Starzec Kamil

Beer Drinkers II – Lambada 1:0 (1:0)
Jamróz Szymon

Wataha – Alias  3:2 (1:0)
Mroziński Grzesiek, Trojan Jan, Jurczyk Sebastian, żk-Polizio Mateusz – Siata Wojtek, Gucwa Marcin, żk-Cierpioł Andrzej

JagoPRO – Szwagiery 5:1 (3:0)
Rzeszutko Marcin (2), Tuszyński Łukasz, Wojewoda Paweł, Wojewoda Nikodem – Warchala Adam +żk

Tabela 2 ligi.

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 BEER DRINKERS II 6 16 29-12
2 PNG 6 15 47-22
3 LAMBADA 6 15 17-11
4 FORTUNA PODŁĘŻE 6 10 23-13
5 JAGOPRO 6 10 22-18
6 ALIAS 6 7 19-21
7 DGJ JAWORZNO 6 6 24-28
8 WATAHA 6 6 10-17
9 SZWAGIERY 6 3 12-33
10 CD GIBRALTAR 6 0 15-43

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki