Za nami już 6 kolejek ALP SALOS, w pierwszej lidze sytuacja jest mocno skomplikowana i jeszcze pięć zespołów walczy o mistrzostwo. Na tą chwilę prowadzi MCKiS, który uratował remis na minutę przed końcem w meczu z Beer Drinkers, potknięcia lidera nie wykorzystał Azot Biznes Park i przegrał z Pulmon Negro. Do walki o mistrza włączył się zespół PSV Podłęże, ogrywając S.W.A. W dolnej części tabeli ważne zwycięstwa Young Boys oraz FC Szkolne, które mogą liczyć się w końcowym rozrachunku.
W pierwszej lidze najskuteczniejsi zawodnicy to:
I liga wyniki i strzelcy bramek:Young Boys – No Name 7:5 (2:3)
Dworak Tomasz (3), Seweryn Arek, Kędzierski Bartek, Kamiński Rafał, Kołodziej Konrad, żk-Smolik Marcin – Glushko Jurij (3), Koniorczyk Łukasz, Iciek Michał, żk-Grzebielec MarcelPSV Podłęże – S.W.A. 4:2 (2:0)
Kempka Łukasz (2), Szpak Michał, Karaczyn Radek, żk-Marszałek Darek – Cichoń Łukasz (2)
MCKiS – Beer Drinkers 2:2 (1:0)
Wilczek Piotr, Bieda Tomek – Niziołek Marcin, Warchoł Łukasz+żk, żk-Sędrzak Arek
Pulmon Negro – Azot Biznes Park 6:3 (3:0)
Szremski Marcin (3), Niedzielski Daniel, Radosz Mateusz, Kowalski Tomasz+żk, żk-Kwiatkowski Przemek – Kubik Grzesiek, Szalek Mariusz, Woronowicz Piotr
FC Szkolne – Team Mysłowice 5:1 (0:0)
Żołnierek Jakub, Smalcerz Krzysiek, Wylężek Krzysiek, Przebindowski Łukasz, Halbina Kamil, żk-Sala Przemek – Banasik Michał
Tabela 1 ligi:
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | MCKiS Jaworzno | 6 | 14 | 35-21 |
2 | Azot Biznes Park | 6 | 12 | 30-29 |
3 | Pulmon Negro | 6 | 11 | 25-18 |
4 | Beer Drinkers | 6 | 11 | 24-20 |
5 | PSV Podłęże | 6 | 10 | 21-18 |
6 | S.W.A. | 6 | 9 | 18-15 |
7 | Young Boys | 6 | 6 | 26-32 |
8 | FC Szkolne | 6 | 6 | 18-25 |
9 | No Name | 6 | 5 | 23-27 |
10 | Team Mysłowice | 6 | 1 | 21-36 |
II liga wyniki i strzelcy bramek:
PNG – CD Gibralar 16:4 (7:3)
Jedynak Tomek (5), Kuzak Mateusz (3), Boś Darek (3), Stępień Arek (3), Mazurek Marcin, Wściubiak Tomek – Grygiel Krzysiek (2), Najder Łukasz, Głaz Dawid, żk-Zelek Piotr
Fortuna Podłęże – DGJ 3:2 (2:0)
Siostrzonek Dawid (2) +żk, Turski Maciek – Bergieł Tomek, Ślusarczyk Tomek, żk-Starzec Kamil
Beer Drinkers II – Lambada 1:0 (1:0)
Jamróz Szymon
Wataha – Alias 3:2 (1:0)
Mroziński Grzesiek, Trojan Jan, Jurczyk Sebastian, żk-Polizio Mateusz – Siata Wojtek, Gucwa Marcin, żk-Cierpioł Andrzej
JagoPRO – Szwagiery 5:1 (3:0)
Rzeszutko Marcin (2), Tuszyński Łukasz, Wojewoda Paweł, Wojewoda Nikodem – Warchala Adam +żk
Tabela 2 ligi.
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | BEER DRINKERS II | 6 | 16 | 29-12 |
2 | PNG | 6 | 15 | 47-22 |
3 | LAMBADA | 6 | 15 | 17-11 |
4 | FORTUNA PODŁĘŻE | 6 | 10 | 23-13 |
5 | JAGOPRO | 6 | 10 | 22-18 |
6 | ALIAS | 6 | 7 | 19-21 |
7 | DGJ JAWORZNO | 6 | 6 | 24-28 |
8 | WATAHA | 6 | 6 | 10-17 |
9 | SZWAGIERY | 6 | 3 | 12-33 |
10 | CD GIBRALTAR | 6 | 0 | 15-43 |
[vc_facebook]