Sześciu kobiet i jednego mężczyzny poszukuje Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, by dać im 25 750 tys. zl i nauczyć jak rozsądnie je zainwestować.

REKLAMA

Właśnie ruszył nabór dodatkowy do projektu „Startuj z SPNT III”. Dokumenty rekrutacyjne można składać do 16 października b.r. Swój udział mogą zgłosić osoby mieszkające na terenie województwa śląskiego, którym grozi bezrobocie.

– Chcemy pomóc osobom zagrożonym zwolnieniami, tym, którym pracodawca chce wręczyć wypowiedzenie albo już zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy – tłumaczy Sara Oleksiak z prowadzącej projekt Agencji Rozwoju Lokalnego S.A. W Sosnowcu.

Uczestnikami projektu mogą więc być pracownicy firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), przechodzących restrukturyzację,  znajdujących się w kryzysie.

Uczestnicy projektu otrzymają nie tylko 25,7 tys. zł dofinansowania na rozpoczęcie działalności ale i doradztwo zawodowe, poradnictwo psychologiczne, szkolenia z zakresu prowadzenia firmy, indywidualną opiekę i wsparcie oficera dotacyjnego.

To już kolejna edycja projektu „Startuj z SPNT”. Celem projektu jest zaktywizowanie do samozatrudnienia 40 osób z województwa śląskiego i utrzymanie założonej działalności przez minimum rok.

Dokumenty można składać do 16 października w siedzibie należącego do ARL S.A. – Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Wojska Polskiego 8a w Sosnowcu.

Więcej informacji można uzyskać n a s t r o n i e
http://spnt.sosnowiec.pl/index.php?page=aktualnosci-9

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ