REKLAMA

Ubiegły rok pożegnaliśmy w ośrodku Alpina Sport położonym w malowniczej Muszynie. Z ręką na sercu możemy polecić to miejsce, dlatego pozwólcie, że opiszemy, jak wyglądała impreza sylwestrowa, na której wspólnie z żoną się bawiliśmy.

Lampiony poleciały do nieba. Nasza relacja z imprezy sylwestrowej

Opinie wielu – jak nasza. Alpina Sport Sylwester to impreza, którą zapamiętamy na długo. Wspaniałe malownicze widoki Muszyny, doskonałe towarzystwo, smaczny catering – to nie jedyne aspekty, za które warto pochwalić organizatorów zabawy na forum.

Każdy gość był witany przez gospodarza w stroju ludowym oraz częstowany regionalnymi wyrobami: nalewką, śliwowicą, oscypkami bryndzą oraz domowym, świeżo pieczonym ciastem. Każdy z uczestników Sylwestra mógł liczyć na kilka ciepłych posiłków, w tym na paszteciki z barszczem. Na stole było też ciasto domowej roboty i przekąski oraz oczywiście alkohol.

Alpina Sport – opinie gości

W skrócie mówiąc, nasze opinie po Sylwestrze w ośrodku są wyłącznie pozytywne. Sposób organizacji imprezy, jedzenie, DJ, puszczanie lampionów – w górzystym terenie to było wspaniałe doświadczenie. Jeszcze lepiej zapamiętamy szalony wieczorny kulig zakończony ogniskiem. Naprawdę świetna sprawa!

Na kilka minut przed Nowy Rokiem składaliśmy sobie życzenia i wyszliśmy na zewnątrz, gdzie powitaliśmy nadejście Nowego Roku. Potem puszczaliśmy lampiony do ciemnego zimowego nieba. Dzieciaki będące na imprezie miały czas wypełniony po brzegi. Specjalna animatorka zorganizowała im wiele konkursów z nagrodami. To był dobrze spożytkowany czas. Impreza potrwała do godziny 3 nad ranem. Potem wszyscy poszli odpoczywać do swoich łóżek i regenerować baterie na to, co przyniesie nowy dzień.

Nie możemy też pominąć bezpłatnego dowozu i przywozu na stok narciarski (Szczawnik). Bus kursował co kwadrans, dzięki czemu mogliśmy sprawnie dotrzeć na miejsce. Poza tym, na miejscu znajdował się też parking dla pojazdów gości. Był zamykany i pilnowany przez stróża. Podczas całego pobytu kilka razy skorzystaliśmy z gorącej sauny oraz z kawiarenki. Po raz pierwszy w życiu skosztowaliśmy też tradycyjnej kwaśnicy.

Jak jeszcze można spędzić czas w Alpina Sport w Muszynie?

Jak czytamy na forum Alpina Sport, goście po Sylwestrze w Alpinie chętnie wracają do Muszyny na obozy letnie – tenisowe i przygodowe w typie adrenalina oraz zielone szkoły. O wszystkich atrakcjach można poczytać na stronie organizatora: https://www.alpinasport.pl/.

 

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki