REKLAMA

500 złotych to kwota, która zawsze przyda się (dodatkowo) w rodzinnym budżecie – na jakiś sprzęt wyposażenia gospodarstwa domowego, na wakacyjne wydatki, na piękny rower miejski, na szpilki od Choo, na suknię wieczorową albo komplet ogrodowych mebli. Pomysłów na zagospodarowanie tej sumy nie brakuje. Teraz pozostaje tylko ją zdobyć… w tym artykule podpowiadamy, jak szybko odnotować przyrost gotówki mniej więcej tej wielkości.

 

Pomysły na pół tysiąca

Możesz dorabiać wieczorami jako kelner – ogromnym plusem tego zajęcia są premie od gości lokalu. Dwa tygodnie powinny wystarczyć, by uzbierać całkiem niezłą sumkę na samych napiwkach od klientów! Inne opcje to standardowo mycie okien, sprzątanie biur, rozwożenie pizzy. Możesz sprzedać starą porcelanę po babci, jeśli jej nie używasz, bo obecnie pasjonaci niemal zabijają się o ręcznie malowane talerze z Włocławka czy Bolesławca. A jeśli masz talent plastyczny i lubisz kreatywne zajęcia, zajmij się produkcją bibelotów, kartek, mebli zdobionych homemade.

Inne opcje

Osoby, które z kolei lubią kosmetyki i perfumy, mogą pomyśleć  o podjęciu współpracy z marką FM bądź AVON – to świetna forma zajęcia dodatkowego, dzięki której będziesz miała swobodny dostęp do świetnych kosmetyków w dobrej cenie. Wykonując tę pracę, możesz zarobisz nawet kilkaset złotych miesięcznie – pięćset do ośmiuset przy średnim zaangażowaniu. Biorąc pod uwagę mały nakład czasu, to naprawdę dużo/ Warto tu podkreślić, że pensja w AVON rośnie razem z wysokością składanych w bazie zamówień, a więc z zaangażowaniem konsultantów – w efekcie może być bardzo wysoka i atrakcyjna, sięgając nawet kilku tysięcy złotych!

Jak zarobić w AVON?

Wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową AVON. Po wypełnieniu formularza otrzymasz pomoc i wsparcie ze strony doświadczonych osób, które działają w branży i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Poza tym nauczą Cię podstawowych zasad współpracy z marką. Jako konsultant otrzymasz pierwsze materiały sprzedażowe i upominek – a potem zaczniesz zarabiać!

Odwiedź także: avon.pl – i sprawdź szczegóły na temat bycia konsultantką AVON.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki