Gabinet DuoDent na trzecim miejscu w plebiscycie Orły Stomatologii

W tym roku po raz pierwszy wskazano najlepszych w plebiscycie Orły stomatologii. O miejscu w tym plebiscycie decydowały wyłącznie opinie internautów. W Jaworznie na trzecim miejscu uplasował się DuoDent Gabinet Stomatologiczny Katarzyny Bogusz. Średnia ocen gabinetu wyniosła 8,8. Stomatologia to bardzo odpowiedzialny a przy tym niełatwy zawód.

REKLAMA

Z pewnością należy mieć predyspozycje do tego zawodu. Dobry dentysta to nie tylko świetny profesjonalista. Ważna jest również umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pacjentem.

Każdy pacjent wymaga od stomatologa indywidualnego podejścia. Niektórzy trafiają na fotel dentystyczny niemalże w ostatniej chwili, wtedy pomoże im już tylko rwanie. Są też tacy, którzy odwiedzają stomatologa regularnie. Ci wiedzą, że tylko profilaktyka chroni przed borowaniem.

Nie mniej istotny jest sposób w jaki stomatolog nawiązuje kontakt z pacjentami, jak buduje ich zaufanie do siebie.

Wielkim utrapieniem dla każdego stomatologa są pacjenci, którzy bardzo boją się dentystycznych foteli. Ci są dla stomatologów zawodowym wyzwaniem.

Czasy wyrywania zębów pewnie nie miną, choć może, jeśli pacjenci będą regularnie kontrolować stan jamy ustnej, uda się usuwania uniknąć.

Zaufanie pacjentów do wiedzy i umiejętności stomatologów z gabinetu DuoDent zaowocowało nagrodą Orły Stomatologii. Do czego ta nagroda zobowiązuje?

na zakończenie – zawsze się staramy, …więc teraz będzie tylko lepiej

Stomatolog Katarzyna Bogusz
Gabinet DuoDent
Al. Piłsudskiego 46
tel. 32 724 05 04

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki