Zawsze na Topie!

Biuro-LAND zaprasza na zakupy po wyprawkę szkolną! W ofercie sklepu znajdziemy bogaty wybór plecaków m.in. marki Top 2000, zeszytów oraz wszystkiego, co przyda się w szkole, nieważne czy uczniowi szkoły podstawowej, czy liceum lub technikum.

REKLAMA

Biuro-LAND pamięta również o rodzinach wielodzietnych i honoruje kartę dużej rodziny.

Top 2000 to marka utworzona w 1989 roku, jest jedną z najpopularniejszych marek w branży artykułów papierniczych w Polsce. Jej celem jest dostarczenie artykułów papierniczych o najwyższej jakości skierowanych dla szkoły, biura i domu.

Plecak szkolny marki Top 2000 model Draco z kolekcji Feathers 2 komorowy, zamykany na duży dwukierunkowy zamek wykończony metalowym pullerem.

Kolekcja Feathers to deszcz spadających piórek na Twoim szkolnym plecaku. Supermodny wzór daje lekkość i wolność, genialny dla aktywnej dziewczyny, optymistycznie nastawionej do życia, lubiącej zwracać na siebie uwagę innych.

Plecak jest niezwykle komfortowy i funkcjonalny. Posiada wzmacniane szelki, które są bardzo wygodne podczas noszenia. Przednia komora posiada fantazyjną, skośną kieszonkę na drobiazgi. Duża komora spokojnie pomieści wszystkie niezbędne artykuły szkolne i nie tylko. Plecak wyposażony w wygodne rączki do zawieszania go np. na szkolnej ławce. Plecy zostały usztywnione i wyściełane gąbką. Produkt o lekkiej konstrukcji, z elementami odblaskowymi, które zwiększają bezpieczeństwo użytkownika. Plecak wytworzony z mocnego materiału z wodoodporną powłoką, która ochroni zawartość plecaka przed zamoczeniem podczas deszczu.

Postaw na kolekcję Feathers i wyznaczaj nowe trendy modowe w swojej szkole!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki