Wyprawka szkolna dla ucznia? Jest na to sposób!

Wakacje w pełni. Niektórzy spędzają je nad morzem, niektórzy w górach a jeszcze inni poza granicami Polski. Można odpoczywać! Choć to dopiero połowa lipca, rodzice już teraz zaczynają myśleć o szkolnej wyprawce dla swoich pociech

REKLAMA

W końcu wrzesień już nie tak daleko a koniec sierpnia zawsze kojarzy się z kolejkami do kas przebranym asortymentem. Na szczęście – jest an to sposób. Z pomocą przychodzi jaworznicki Biuro-Land. Firma kompleksowo wyposaży i tych małych i tych dużych we wszystko, co w przedszkolu, podstawówce, liceum, technikum czy na uczelni potrzebne. 

To nie wszystko! Robiąc zakupy w Biuro-Landzie, można wziąć udział w konkursie “Szkoła z Klasą”. 

Konkurs trwa od 01.06 do 30.09. 2018 r. Skierowany jest do wszystkich szkół, przedszkoli i uczniów w Jaworznie. Każdy uczeń ma szanse wygrać jedną z 16 wyprawek szkolnych, których wartość wynosi ok. 100zł każda, również szkoła lub przedszkole ma szanse na bardzo wartościowe nagrody – jest to pakiet nagród o wartości od ok.800 -1000zł. Każdy uczeń ma szanse wygrać taką wyprawkę szkolną (składa się z produktów ufundowanych przez naszych dostawców) raz w tygodniu, każdy kupon to aż 10pkt konkursowych im więcej punktów tym większa szansa na wygraną. Uczeń może wskazać na kuponie szkołę lub przedszkole, do którego uczęszcza i dzięki temu szkoła też zbiera punkty. Na koniec września, trzy placówki szkolne, które uzyskają największą liczbę punktów wygrywają po 1 pakiecie nagród (są to m.in.: laminator, niszczarki, głośniki, papier ksero, piłki do gry w siatkę/nogę itp.). Wystarczy dokonać zakupu w naszym markecie biurowo-szkolnym za kwotę 40zł lub jej wielokrotność, każde 40zł to jeden kupon.

No dobrze, a co z rodzicami, którzy zmierzyć muszą się z zakupem wyprawki dla kilkorga dzieci? Karta Dużej Rodziny zapewni nam dodatkowe zniżki.

Nie ma co czekać na ostatnią chwilę i faktycznie, o szkolną wyprawkę lepiej zadbać nieco wcześniej.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki