piątek, 19 kwietnia, 2024

Praca: Pracownik Działu Rejestracji

Strona głównaBiznesPraca: Pracownik Działu Rejestracji

- Advertisement -

Firma BEST – PEST z przeszło 37 – letnią tradycją zajmująca się produkcją i sprzedażą pestycydów stosowanych w rolnictwie i higienie sanitarnej oraz świadczeniem usług z zakresu deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji poszukuje do pracy:

Pracownika Działu Rejestracji

Wymagania:
• preferowane wykształcenie kierunkowe oraz dobra znajomość przepisów branży chemicznej (CLP, Reach),
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonych celów,
• dyspozycyjność,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zadania:
• opracowywanie dokumentacji rejestracyjnych,
• współpraca z instytucjami badawczymi i władzami rejestracyjnymi,
• opracowanie kart charakterystyki i etykiet,
• monitorowanie chemikaliów zgodnie z rozporządzeniem CLP i REACH,
• ochrona patentowa produktów i znaków towarowych firmy.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Niezbędne narzędzia: komputer oraz telefon komórkowy,
• Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie wspartego pakietem szkoleń zapewniających rozwój kompetencji,
• Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: biuro@bestpest.com.pl

[vc_facebook]

- Advertisment -

Biesiada Wiosenna 2024

Biesiada Wiosenna 2024 przeszła do radosnej historii. Wydarzenie miało miejsce na scenie ATElier Kultury Klub Relax w środę 17 kwietnia. Zaprezentowały się wszystkie jaworznickie...

Parada motocyklowa w Jaworznie. Możliwe utrudnienia w ruchu

Parada motocyklowa w związku z Otwarciem Sezonu Motocyklowego odbędzie się 20 kwietnia. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. 20 kwietnia na jaworznickim rynku będziemy mogli...

Akcja ,, Prędkość”. Zwiększone kontrole prędkości na drogach

Dzisiaj od wczesnych godziny porannych policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie kontrolują prędkość kierowców na drogach. Działania mają związek z ogólnopolską akcją ,,Prędkość”,...