Firma BEST – PEST z przeszło 37 – letnią tradycją zajmująca się produkcją i sprzedażą pestycydów stosowanych w rolnictwie i higienie sanitarnej oraz świadczeniem usług z zakresu deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji poszukuje do pracy:

Pracownika Działu Handlu Zagranicznego

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z klientami, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • mile widziane, ale niewymagane doświadczenie w pracy w eksporcie

Zadania:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami zagranicznymi,
  • rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami,
  • negocjowanie cen i warunków współpracy,
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • analiza rynków eksportowych pod kątem ryzyka oraz potencjału sprzedażowego,
  • współpraca z działami produkcji i konfekcji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia: komputer oraz telefon komórkowy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie wspartego pakietem szkoleń zapewniających rozwój kompetencji,

  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: biuro@bestpest.com.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki