piątek, 29 marca, 2024

Praca: Pracownik Działu Handlu Zagranicznego

Strona głównaBiznesPraca: Pracownik Działu Handlu Zagranicznego

- Advertisement -

Firma BEST – PEST z przeszło 37 – letnią tradycją zajmująca się produkcją i sprzedażą pestycydów stosowanych w rolnictwie i higienie sanitarnej oraz świadczeniem usług z zakresu deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji poszukuje do pracy:

Pracownika Działu Handlu Zagranicznego

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z klientami, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • mile widziane, ale niewymagane doświadczenie w pracy w eksporcie

Zadania:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami zagranicznymi,
  • rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami,
  • negocjowanie cen i warunków współpracy,
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • analiza rynków eksportowych pod kątem ryzyka oraz potencjału sprzedażowego,
  • współpraca z działami produkcji i konfekcji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia: komputer oraz telefon komórkowy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie wspartego pakietem szkoleń zapewniających rozwój kompetencji,

  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: biuro@bestpest.com.pl

[vc_facebook]

- Advertisment -

Poznać, pokochać, chronić. Źródła Kłodnicy

W kolejnym odcinku serii Poznać, pokochać, chronić, prowadzący Piotr Grzegorzek zabrał nas na spacer po Zespole przyrodniczo-krajobrazowym „Źródła Kłodnicy”. Jest to teren chroniony, jednak...

Trzecia Droga Szymona Hołowni w Jaworznie popiera Michała Kirkera

Trzecia Droga, czyli Polska 2050 Szymona Hołowni oraz PSL poparły kandydaturę Michała Kirkera na Prezydenta Miasta Jaworzna. Wczoraj, 26 marca, odbyła się konferencja prasowa...

Młodzieżowa Rada Miasta Jaworzna wybrała Prezydium

Podczas II Sesji Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna, która odbyła się w środę, radni dokonali wyboru Prezydium. W Sali Obrad Urzędu Miejskiego w środę, 27 marca...