REKLAMA

13.06.2018

Powiadomił 33 letni jaworznianin – mieszkaniec dzielnicy OTK, że jego 70 letni sąsiad celowo dokonał zarysowania powłoki lakierniczej na jego samochodzie marki Audi. Poszkodowany straty wycenił na kwotę 1000 złotych.

Po godzinie 09 rano na ulicy Łukasiewicza policjanci referatu interwencyjnego zatrzymali 36 letniego mieszkańca Piekar Śląskich, który pomimo prawomocnego zakazu Sądowego kierował pojazdem mechanicznym.

14.06.2018

Zgłosił 60 letni mężczyzna, że nieznany sprawca po uprzednim odgięciu zamkniętych na kłódkę drzwi wejściowych do „pakamery” znajdującej się przy ulicy Energetyków, z jej wnętrza dokonał kradzieży elektronarzędzi. Straty oszacowano na kwotę kilku tysięcy złotych.

15.06.2018

Przed północą na ulicy Mostowej policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali nietrzeźwego kierującego motorowerem. 24 letni jaworznianin miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

W jednym ze sklepów w dzielnicy Osiedle Stałe właścicielka ujawniła, że jej 31 letnia pracownica zatrudniona jako ekspedientka w nieuczciwy sposób dokonywała transakcji finansowych. Młoda kobieta poprzez zawyżone wypłaty pieniędzy na poczet faktur czy kaucji za butelki przywłaszczyła sobie pieniądze w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Zgłosił pracownik Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej, że nieznany sprawa dokonał uszkodzenia elewacji bloku przy ulicy Piekarskiej poprzez zabrudzenie nieznaną substancją. Straty zostały oszacowane na kwotę kilku tysięcy złotych.

16.06.2018

Po godzinie 1 w nocy na ulicy Grunwaldzkiej policjanci referatu interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd osobowy marki Suzuki. W toku dalszych czynności okazało się, że 53 letni kierujący – mieszkaniec naszego miasta jest w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 3 promile.

18.06.2018

Zgłosił 59 letni mieszkaniec Jaworzna, że znany mu z widzenia mężczyzna dokonał na jego szkodę telefonu komórkowego marki Huawei o wartości kilkuset złotych.

Powiadomiła mieszkanka naszego miasta, że nieznany sprawca z jej samochodu osobowego dokonał kradzieży tablicy rejestracyjnej.

źródło: KMP Jaworzno

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ