REKLAMA

Dlaczego spalacz tłuszczu Redox Extreme jest szczerze polecany przez osoby, które go wypróbowały? Z czego wynika jego skuteczność i czemu warto go stosować w okresie redukcji? To zasługa starannie dobranego i opracowanego składu, który odpowiada za pożądane działanie Redox Extreme. Sprawdź, jakie związku decydują o korzystnych właściwościach tego specyfiku.

  • Capsimax – jedyna w swoim rodzaju kompozycja składników o działaniu termogenicznym, która bazuje na kapsaicynie pozyskiwanej z owoców papryczki rocznej. To właśnie kapsaicyna sprawia, że papryczki są charakterystycznie ostre i „palą w gardło”. Jednocześnie odpowiada ona za termogeniczne działanie, jakim wykazuje się Redox Extreme, podwyższając temperaturę ciała. Na skutek tego organizm musi wykorzystać więcej energii, co z kolei przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt z kory cynamonu – działanie tego składnika jest bardzo podobne do kapsaicyny, ponieważ również prowadzi do większej termogenezy. To jednak nie wszystko, ponieważ ekstrakt z kory cynamonu cechuje się zdolnością do redukowania stężenia cukru we krwi, co doceni każdy, kto znajduje się na diecie redukcyjnej i chce się pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego – kolejny składnik odpowiedzialny za termogeniczne właściwości Redox Extreme, dzięki któremu spalanie tkanki tłuszczowej przebiega szybciej i efektywniej.
  • Ekstrakt z szafranu – składnik, który zastosowano w celu zredukowania uczucia głodu. Jeśli często podjadasz i nie możesz się powstrzymać od przekąsek pomiędzy posiłkami, za sprawą ekstraktu z szafranu z powodzeniem poradzisz sobie z tym problemem.
  • Kofeina – o odchudzającym działaniu kofeiny powiedziano już chyba wszystko. Jej dwie najważniejsze właściwości dla osób, które się odchudzają, to przyspieszenie metabolizmu i zmniejszenie uczucia głodu. Jeśli chcesz, żeby przemiana materii w Twoim organizmie przebiegała sprawniej, dzięki Redox Extreme stanie się to możliwe. Dodatkowo kofeina ma działanie pobudzające.
  • Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego – odchudzanie wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, dlatego w jego trakcie ważne są nie tylko aspekty czysto fizyczne, ale również podejście psychologiczne. W związku z tym, żeby poprawić samopoczucie i wzmocnić odporność organizmu, Redox Extreme został wzbogacony o ekstrakt z korzenia różeńca górskiego.

Mimo wysokiej skuteczności Redox Extreme jest całkowicie naturalny i bazuje głównie na ekstraktach roślinnych, a przez to nie stwarza żadnego zagrożenia dla organizmu. Przyjmowanie tego spalacza tłuszczu nie wywołuje kołatania serca ani innych niepożądanych skutków ubocznych, co często dotyczy suplementów z tej kategorii. W celu wsparcia odchudzania należy przyjmować 3 tabletki Redox Extreme przed pierwszym posiłkiem lub przed treningiem. Chcąc wypracować optymalne rezultaty, należy regularnie ćwiczyć i stosować dietę redukcyjną.

 

Artykuł powstał przy współpracy z http://www.sfd.pl

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki