Konkurs Talent i Praca – część muzyczna

Wielki spór o to co ważniejsze talent czy praca rozstrzygnięto lapidarnym – talentem i pracą ludzie się bogacą. Nic więc dziwnego, że w nazwie tego konkursu talent idzie w parze z pracą 

REKLAMA

Przed nami jedenasta edycja Konkursu Talent i Praca na najlepszego maturzystę Jaworzna. Począwszy od ubiegłego roku rozbudowano konkurs o część muzyczną dla absolwentów jaworznickiej PSM.

Nominacje dla najlepszych absolwentów szkoły wskazało grono pedagogiczne. Na liście tegorocznych absolwentów wiele muzycznych utalentowanych osobowości. To więc nie kurtuazja pedagogów, którzy zaznaczyli, że decyzja do łatwych nie należała.

Wybór odpowiedniego utworu do konkursowej prezentacji to sprawa niebagatelna. Wszak powinno to być dzieło nie za łatwe, ani tym bardziej za trudne. I bądź tu mądry.

Ostatecznie jury jednogłośnie wskazało jako laureatkę części muzycznej konkursu klarnecistkę Agnieszkę Natanek.

Laureatkę pytamy o to, co zadecydowało o jej wygranej i dorzucamy trzy grosze do sporu czy ważniejszy talent czy praca.

Konkursowiczki grały jak z nut, choć większość na pamięć bez nut. Miło popatrzeć na młode artystki, którym wszystko wychodzi tak łatwo, a gra to nie droga przez mękę lecz najświetniejsza zabawa. Młodym artystkom gratulujemy muzycznej biegłości.

 

- REKLAMA - Zewnętrzne linki