Policja w Imielinie informuje, że w sobotę w nocy około godziny 2:00 w niewyjaśnionych okolicznościach samochód marki Citroen Jumper uderzył w słup energetyczny. W wyniku tego uderzenia słup przewrócił się na samochód. Samochodem podróżowało 6 osób. Kilkoro z nich w części bagażowej. Wszyscy byli nietrzeźwi. W wyniku obrażeń jedna osoba zmarła.

6 pijanych

REKLAMA

Po przyjeździe na miejsce pomoc udzielono trzem osobom, trzy pozostałe uciekły z miejsca zdarzenia. Niestety, jedna osoba, 29-letni jaworznian, na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Pozostałe dwie osoby odwieziono do szpitala.
Ze wstępnych ustaleń wszystkie osoby biorące udział w wypadku są mieszkańcami Jaworzna. Wszyscy w wieku około 30 lat. Informuje-st. sierż. Katarzyna Szewczyk z KPP Bieruń.

Trzy osoby uciekły z miejsca wypadku

Policja, w wyniku poszukiwań policja zatrzymała uciekinierów, a domniemany sprawca został zatrzymany w areszcie. Dopiero po wytrzeźwieniu, policjanci będą przesłuchiwać pasażerów, aby potwierdzić, który z nich był kierowcą.

Na miejscu bieruńscy Policjanci pracowali pod nadzorem mysłowickiej prokuratury. Na początkowym etapie dochodzenia ustalono, że w tym zdarzeniu nie brały udziału inne osoby ani pojazdy.

Śmiertelny wypadek na obwodnicy. Utrudnienia i objazdy

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki