Komentarz po sesji Rady Miasta w Jaworznie

Goście Krzysztof Lehnort i Grzegorz Piętak komentują przebieg sesji z dnia 26 kwietnia 2018.

REKLAMA

Poruszane tematy:

 • Trudna sytuacja diabetyków. Czy diabetycy są zaopiekowani?
 • Emisja obligacji. Czy to sposób na finansowanie deficytu czy inwestycji?
 • Służba zdrowia w Miescie. Lepiej siedem rynków czy nowoczesny szpital?
 • Strategia dla sportu w Jaworznie, czy ona istnieje?

Pełny zapis sesji można oglądać pod adresem: http://hdsystem.pl/fms/video/index.php?streamName=jaworzsesja

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

4 KOMENTARZE

 1. Słucham Pana Lehnorta i uszom nie wierzę.
  Wraz z brodą posiwiał również rozum Pana radnego!
  Facet chce doradzać w sferze, na której się rzekomo zna.
  “Nowoczesna” Elvita za panowania jegomościa Krzysztofa Lehnorta specjalnie niczym się nie różniła od przychodni z lat 80…
  Kolejki w recepcjach, brak odbierania telefonów w recepcji, brak profesjonalnego personelu, począwszy od lekarzy skończywszy na sprzątaczkach. Niedostrzeganie potrzeb pacjenta tylko ukierunkowanie na aspekt czysto biznesowy nastawiony na zysk kosztem oszczędności- ot nowoczesny menadżer robiący karierę w Jaworznie na garbach ludzi kiedyś coś w Jaworznie znaczących. Skończyło się “kurpowanie”, skończyły się sukcesy: prezesowanie w KS Energetyk i CM Elvita i zaczęła się banicja pana radnego w pożal się boże opozycji. No ale jaki lider taka opozycja.
  Dziękuję za takich radnych, którzy chwalą się i szczycą tym, że byli we władzach Szczakowianki w okresie ich największych przekrętów w lidze.
  O panu Piętaku nie wspomnę, bo szkoda palców i klawiatury…

  • Aby być jednak uczciwym wobec osoby Pana Lehnorta wiedzę i wykształcenie ma chyba najlepsze z całej jaworznickiej rady a na pewno jedno z lepszych. Polityka i zajmowane stanowiska jednak rządzą się swoimi prawami i często nie idą w parze z wrodzoną inteligencją i nabytą mądrąścią a pan Lehnort niewątpliwie posiada i jedno i drugie.

 2. “Dziękuję za takich radnych, którzy chwalą się i szczycą tym, że byli we władzach Szczakowianki w okresie ich największych przekrętów w lidze”
  Może należałoby sprawdzić te słowa. Jest kilka portali w necie, które podają kto i w co jest zamieszanych. Parę osób w tym kraju za podobne teksty zostało już skazanych