Wakacje kamperem dają możliwość podróżowania bez konkretnie wyznaczonego planu oraz konieczności rezerwacji hoteli. Brak napiętego harmonogramu, możliwość nocowania w wyjątkowych miejscach to główne zalety caravaningu. Kamper-Banasik wychodzi naprzeciw wszystkim osobom, które marzą o podróży pełnej wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

REKLAMA

Umożliwiamy wynajem bogato wyposażonego, fabrycznie nowego kampera firmy Adria Coral XL Axcess 670SP. Nasz kamper umożliwia podróż 5 osób w dowolne zakątki Europy.

Część kuchenna kampera.

Zlewozmywak z dostępem do ciepłej i zimnej wody. Kuchenka gazowa z 3 palnikami. Duże, przestronne szafki oraz szuflady zabezpieczone przed samoistnym otwieraniem się w czasie podróży.
Część sanitarna kampera.

Toaleta z automatyczną spłuczką. Zlew z dostępem do ciepłej i zimnej wody. Okienko z moskitierą oraz roletą. Gniazdko umożliwiające podpięcie 230V. Szafka na najpotrzebniejsze kosmetyki oraz wygodna i komfortowa kabina prysznicowa.

Część sypialna kampera – alkowa.

Wygodne, bardzo szerokie łóżko. Małe, uchylne okienka dostarczające światło. Łóżko zabezpieczone siatką chroniącą przed upadkiem z wysokości. Całość odgrodzona zasłonką od pozostałej części kampera.

Część sypialna kampera.

Wygodne, bardzo szerokie łóżko. Bardzo dużo szafek na ubrania. Okno z zasłonką oraz roletą. W suficie uchylane okienko przez które można oglądać niebo. Całość odgrodzona zasłonką od pozostałej części kampera.

Część jadalna kampera.

Wygodne, pokryte dobrej jakości materiałem fotele oraz rozsuwany stolik. Doskonałe miejsce na poczęstunek oraz kawę w czasie podróży. Fotele kierowcy oraz pasażera obracają się o 180 stopni.

Duży bagażnik w tylnej części kampera z kołem zapasowym. Bagażnik umożliwia przewóz bardzo dużej ilości bagażów. Istnieje możliwość podniesienia łóżka, aby uzyskać większą przestrzeń załadunku.

Więcej zdjęć oraz opis dokładnego wyposażenia znajdą Państwo na naszym fanpage oraz stronie internetowej.

Facebook: https://www.facebook.com/kamperbanasik

Strona internetowa: http://www.kamper-banasik.pl

Kierowca kampera powinien posiadać prawo jazdy kat. B od co najmniej 3 lat lub prawo jazdy kat. C od minimum roku. Minimalny wiek kierowcy to 28 lat. Dokładny opis warunków wynajmu oraz wzór umowy dostępny jest tutaj. (link do http://www.kamper-banasik.pl/regulamin)

Zachęcamy do wynajmu kampera i spędzenia wakacji w komfortowych warunkach w dowolnym miejscu Europy. 20 letnie doświadczenie w wynajmie samochodów osobowych daje gwarancję, że w wynajmie kamperów kierujemy się komfortem, bezpieczeństwem w podróży i zadowoleniem Klienta.

Zapraszamy do rezerwacji terminu w naszym kalendarzu online: http://www.kamper-banasik.pl/rezerwuj

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki