Jaworzno – „Sport 320 m pod ziemią”

Footbag, szerzej kojarzona raczej jako „Zośka”, to bardzo widowiskowa, lecz niezbyt znana i doceniana dyscyplina sportu. Uprawiana jest przez ludzi na całym świecie, mimo to właśnie w Jaworznie mamy okazję podziwiać aktualnego Mistrza Świata, a zarazem zdobywcę trzeciego miejsca w Mistrzostwach Europy w Footbag’u, Pawła Nowaka.

REKLAMA

Jako zespół LookStoreRecords trudnimy się nagrywaniem reklam, filmów promocyjnych, relacjami z eventów oraz filmami ślubnymi. Sami niegdyś aktywnie biorący udział w życiu społecznym i sportowym nie możemy pozwolić na to, by takie talenty jak Paweł zostały niedostrzeżone. Dlatego właśnie w II edycji  naszego konkursu wyłoniliśmy właśnie jego, co zaowocowało nagraniem filmu przedstawiającego umiejętności naszego jaworznickiego mistrza w bardzo nietypowym miejscu!

Paweł na co dzień pracuje w kopalni, więc naturalnym pomysłem było połączenie jego pasji z życiem codziennym. Jak sam podkreśla ten sport i praca na kopalni jest tym co go nakręca, wyznacza tryb jego życia. Wybór padł na Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, a konkretnie Kopalnię Guido i Sztolnię Królowa Luiza. Każdy laureat konkursu zostaje automatycznie bohaterem kolejnego odcinka tworzonego przez LookStoreRecords programu: Filmujemy z pasją.

W poniższych linkach możecie Państwo znaleźć film główny stworzony specjalnie dla Pawła oraz II odcinek programu: Filmujemy z Pasją, pokazujący jak wygląda praca na planie podczas nagrywania, będziecie mogli usłyszeć kilka słów o Footbag’u od Mistrza Świata Pawła Nowaka – laureata II edycji konkursu organizowanego przez LookStoreRecords.

Bastek Karaś, LookStoreRecords

Link do filmu:

Link do odcinka:

 

REALIZACJA: LookStoreRecords

FACEBOOK: https://web.facebook.com/lookstorerec…

STRONA INTERNETOWA: http://www.lookstorerecords.com

Paweł Nowak

FACEBOOK: https://web.facebook.com/footbag91/

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki