Lubisz swoją miejscowość? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy na portalu jaw.pl oraz w gazecie “Co Tydzień”, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

REKLAMA

Pokaż swoją Unię Europejską. Pokaż, na co w Twojej miejscowości wydaliśmy unijne pieniądze. Ścieżka rowerowa, odnowiony rynek, plac zabaw, a może coś zupełnie innego?

Nie wiesz jakie zdjęcie zrobić?  Podpowiadamy. Np. Elektryczne autobusy.

Skorzystaj z pogody, idź na Geosferę i spójrz na nią unijnymi oczami.

Zdjęcie z podpisem i nazwą gazeta “Co Tydzień” wyślij na konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018r. Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.jaw.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu “InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Zapraszamy!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ