REKLAMA

Spotkajmy się w Jaworznie! Wojciech Saługa Marszałek Województwa Śląskiego zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Spotkajmy się 13 maja na plantach przy galerii Galena. Zapraszamy od godziny 14.00 do 19.00. Czekają warsztaty, pokazy i konkursy. Wstęp wolny!

Atrakcje dla rodzin

W programie przewidzieliśmy atrakcje dla całych rodzin. Zapraszamy na warsztaty kulinarne z Markiem Szołtyskiem i jego Śląskie Spojrzenie na Kuchnie Świata. Osoby lubiące ćwiczenia na świeżym powietrzu zapraszamy do Akademii Nordic Walking oraz na Plenerowe Warsztaty Jogi. Specjalnie dla starszych wiekiem przygotowaliśmy Ogródek Ćwiczeń Aktywnego Seniora. O Wasze apetyty zadba Food Truck Team.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Jeśli chcesz zmierzyć poziom cholesterolu, cukru czy tkanki tłuszczowej, zapraszamy do Saloniku Zdrowia. Również tutaj możesz uzyskać poradę dietetyka oraz wczuć się w sytuację osoby starszej i mniej sprawnej, przymierzając Kombinezon Geriatryczny.

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich mamy dla was również konkursy z nagrodami. W tym wyjątkowym dniu będziecie mieli okazję wygrać vouchery do salonu spa.

Świetna zabawa pod sceną

Wspaniałą zabawę uświetni występ gwiazdy, znanej z przebojów takich jak “Szklana pogoda” czy “Meluzyna” – Małgorzaty Ostrowskiej, oraz gość specjalny – Jasiek Mela, pierwszy niepełnosprawny zdobywca obu biegunów.

Spotkajmy się na plantach przy galerii Galena w Jaworznie, w niedzielę, 13 maja w godzinach od 14.00 do 19.00. Wstęp wolny!

Darmowe wycieczki

Dodatkowo o godzinie 12 i 13 zapraszamy mieszkańców i mieszkanki województwa na wycieczkę po najciekawszych projektach dofinansowanych z RPO WSL, organizowaną w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zwiedzicie Centrum Sterowania Ruchem w Gliwicach oraz innowacyjną firmę Marco z Gliwic Zapisy pod poniższymi linkami:

13 maja, godz.12:00: 

https://rpo.slaskie.pl/czytaj/wycieczka_3_po_najciekawszych_projektach_13052018

13 maja, godz.13:00:  https://rpo.slaskie.pl/czytaj/wycieczka_4_po_najciekawszych_projektach13052018

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki