Aktywne Jaworznianki – o tym, jak uniknąć kłopotów

Z życiem tak już jest, i nic tego nie zmieni, że bywa czasami kłopotliwe. Dobrze jest wiedzieć, jak w takich trudnych sytuacjach się zachować, żeby jak mawiają, “spaść na cztery łapy”

REKLAMA

Temu jak wybrnąć z opałów poświęcony był kolejny cykl wykładów Aktywnych Jaworznianek.  Spotkanie rozpoczęła prelekcja pt. Ja kontra moje finanse – jak wytresować smoka? Tak więc pytamy czy można zapanować nad niefrasobliwością finansową czyli po prostu nad rozrzutnością? Czy oszczędzania można się nauczyć? 

Kolejny wykład dotyczył tego co wcześniej czy później dopadnie każdego z nas, a więc testamentu i spadków. Kiedy należałoby sporządzić tak smutny dokument jak testament?

Raźniej zrobiło się przy trzeciej prelekcji – mówiono o darowiznach. Ale uwaga – jak przyjąć taką darowiznę, żeby się Urząd Skarbowy nie obraził i do sprawy nie wtrącił? 

Spotkanie zakończyła prelekcja wiceprezydent miasta Moniki Bryl. Skupiła się na temacie miasta przyjaznego mieszkańcom. Na zakończenie, jako że było to ostanie przed wakacjami spotkanie Aktywnych Jaworznianek poprosiliśmy organizatora o podsumowanie tego pożytecznego projektu.

Skoro niespodzianka to czekamy z autentycznym zainteresowaniem, a Aktywne Jaworznianki gwarantują, że będzie ciekawie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki