Targi „Twój Dom, Twoje Otoczenie” – Jaworzno 2018

Targi „Twój Dom, Twoje Otoczenie” to miejsce dla osób, które budują, remontują albo urządzają swoje nieruchomości. Oferta wystawców z Jaworzna i okolic obejmowała również aspekty ekologiczne, które są coraz istotniejsze dla inwestorów.

REKLAMA

Wiele na targach mówiło się o ekologicznym ogrzewaniu. Swoją ofertę przedstawiały firmy produkujące ekologiczne kotły centralnego ogrzewania. Firma Ferryt prezentowała swoje ekologiczne rozwiązania z zakresu kotłów oraz podgrzewaczy wody.

Do prawidłowego funkcjonowania kotłów potrzebne jest odpowiednie paliwo. W tej kwestii swoją ofertę na targach przedstawiał Tauron Wydobycie.

Ogrzanie domu to połowa sukcesu. W zimie to ciepło trzeba zatrzymać we wnętrzu domu. Na targach prezentowały się firmy, które zajmują się izolowaniem termicznym dachów.

Do ocieplenia dachu można wykorzystać również metodę natryskową, czyli ocieplenie pianką.


Na targach instalacje wewnętrzne do systemów antenowych prezentowała jaworznicka firma BNC.

Dla osób, które nie chcą mieć obowiązków związanych z pracą przy prywatnym domu, firma Parcela proponowała zakup mieszkań na nowoczesnym osiedlu, które zmieni wygląd okolic Leopoldu i Gigantu.

Na targach nie zabrakło oferty dla osób, które mają już gdzie mieszkać, ale chcą mieszkać pięknie. Piękne rośliny i nowoczesne elementy wykończenia wnętrz zaprezentowano na stoisku Centrum Ogrodniczego Jawor.

W kategorii ogród tuż przed sezonem grillowym można było zapoznać się z nowościami w tej dziedzinie. Nowym trendem w tym sezonie mają być grille gazowe.

Oczywiście, nie zapomniano o osobach, dla których ważne jest bezpieczeństwo. Dzięki nowoczesnej technologii możemy monitorować nasze domy nawet za pomocą telefonu komórkowego. Firma Nowinex prezentowała nowoczesne rozwiązania w tym zakresie.


Dla wszystkich, którzy budują i remontują swoje domy ofertę przygotował market Bricoman, który posiada szeroki asortyment budowlany.


To były XXI targi budownictwa w Jaworznie. Ostatni raz przed remontem Hali MCKiS w Jaworznie. Za rok organizatorzy zapowiadają kontynuację tradycji targowej w Jaworznie.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki