REKLAMA

22 kwietnia 2018 roku o godz. 19:00 w Pałacu Młodzieży w Katowicach

KONCERT RENATY PRZEMYK

Mamy podwójne zaproszenie dla naszych czytelników. Wystarczy napisać na adres portal@jaw.pl, który przebój Renaty Przemyk podoba Wam się najbardziej i dlaczego. Najciekawszą naszym zdaniem odpowiedź nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na koncert. Czekamy na listy do 20 kwietnia 2018 do godziny 16:00.

Po niezwykle udanych koncertach w Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i w Krakowie podczas którego mieliśmy okazję do wysłuchania po raz pierwszy od wielu lat pełnego materiału z kultowej już płyty „Ya Hozna”, Renata Przemyk powraca do Katowic i z pełnym składem koncertowym zagra 22 kwietnia w sali Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Podczas koncertu usłyszymy znane publiczności, a dawno nie wykonywane, piosenki z pierwszej płyty Renaty Przemyk „Ya Hozna” takie jak: „Babę zesłał Bóg”, „Samolot”, „Makijaż twarzy”, „ Prinsówna”, „Kochaj mnie jak wariat”, „Tortury” a może i „Protest Dance” oraz najbardziej znane utwory Renaty z jej wszystkich płyt (m.in.: „Ten taniec”, „Zero”, „Kochana”, „Odjazd”, „Bo jeśli tak ma być” i wiele innych) i kilka piosenek z najnowsze płyty „RZEŹBA DNIA”. Koncert wyróżnia dynamiczny i rockowy charakter oraz specjalnie przygotowany repertuar i zaskakujące aranżacje.

Renacie na koncercie towarzyszy zespół w składzie: Grzegorz Palka (gitary), Piotr Wojtanowski (bas, wokal), Sławek Puka (perkusja), Kamil Błoniarz (akordeon) i Krzysztof Pająk (instrumenty klawiszowe).

Kup bilecik: http://www.kupbilecik.pl/impreza-22665-renata.przemyk.katowice.html

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletów:
60 zł!
Indywidualnie bilety można nabyć na stronie internetowej: www.biletyna.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki