REKLAMA

Każdemu z nas zdarzają się momenty, kiedy potrzebujemy gotówki i to w tym momencie. Mimo że na co dzień nie narzekamy na finanse to wydatki, podobnie jak nieszczęścia – najczęściej chodzą parami. Jak wspomóc się w takich nagłych sytuacjach?

 

 

Pożyczki nie należy się wstydzić
Branie szybkich pożyczek nie cieszy się zbyt dobrą opinią. Często kojarzy się z pętlą kredytową, w którą można wpaść. Pożyczki prywatne jednak dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem, że korzysta się z nich rozważnie. Załóżmy, że na co dzień jesteśmy wypłacalni. Oszczędności może nie są ogromne, ale spokojnie wystarcza nam do przysłowiowego „pierwszego”. Jednak zdarzają się momenty, kiedy wydatki kumulują się – jednocześnie trzeba zapłacić OC i AC za samochód, ubezpieczenie mieszkania, dziecko wyjeżdża na zieloną szkołę, a i kieszonkowe na wyjazd również trzeba dać. Terminy płatności są nieprzekraczalne, a zrezygnować nie ma z czego. Po zaciśnięciu pasa, za miesiąc wyszlibyśmy na zero, jednak w tym momencie nie mamy wystarczających środków. W takich właśnie sytuacjach można śmiało skorzystać z opcji, jaką są pożyczki internetowe. Jednym z polecanych rozwiązań jest Zaplo pożyczka.

Pożyczki internetowe – minimum formalności i maksimum przejrzystości
Zaciąganie zobowiązań on-line ma to do siebie, że wymaga jedyie minimum formalności, a dodatkowo istnieje możliwość zapoznania się z warunkami na spokojnie, w domowym zaciszu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ pozwala na zapoznanie się z całością umowy, co czasami nie jest możliwe w oddziale, kiedy czegoś się nie doczyta, coś umknie, konsultant nie dopowie, ponieważ najczęściej tak został wyszkolony – przy spłacie pożyczki może się okazać, że jej koszt stanowczo przekroczył pożyczona kwotę. A wtedy kłopoty gotowe, ponieważ z brakujących na przykład 500 zł robi się 2000 zł, których nie będzie już tak łatwo spłacić.

Pożyczki online są dużo bardziej przyjazne dla pożyczkodawców, ponieważ mogą oni zapoznać się ze wszystkimi warunkami umowy. Ponadto, na niektórych stronach www istnieją kalkulatory pożyczkowe, które pomogą wybrać najlepszą dla nas opcję.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki